Yönetici panelli web sitesi - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Yönetici panelli web sitesi

Tarih
24.8.2009
Bu haber 5568 kez okundu.

YÖNETİCİ PANELLİ WEB SİTESİ hem tasarımı hem içeriği tamamen yönetilebilen ve yüzlerce müşterimiz tarafından kullanılan profesyonel ve her şirkete ya da projeye uyan bir çözümdür.

Molekülde her şey size özeldir. Size özel 2-3 tasarım yapılarak size sunulur, ortaya çıkan nihai tasarımı siz her zaman yönetebilirsiniz. Molekül ile hayatınız boyu tek bir web sitesi yaparak istediğiniz zaman sadece web sitenizin tasarımını değiştirebilir, sürekli yeni içerik girebilir, üzerine istediğiniz geliştirme işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Web sitenizi admin/yönetici panel üzerinden sürekli olarak güncelleyebilir, geliştirebilirsiniz. Güncelleme ve değiştirme işlemleri tasarımınızdan yeni linkler/menüler eklemeye, sayfa içeriklerinden haber-anket-üyelik gibi tüm ayrıntılara kadar olabilir. Web Sitesi broşür değildir, her değişikliği yansıtmalıdır. Web siteniz size ayak uydurmalı, 1 ay sonra eskiyerek ayak bağı olmamalıdır!

Hayatınız boyunca tek bir web siteniz olsun. Yönetici Panelli Web Sitesi yazılımı ile her şey sizin yönetiminizde olsun.

DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür