Arama Motorlarına Uyumlu Siteler - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Arama Motorlarına Uyumlu Siteler

Tarih
8.10.2009
Bu haber 6076 kez okundu.

Arama Motorlarında daha iyi sıralarda web site görüntülenmesinde Web Tasarım tarzınız da son derecede önemlidir. Arama Motoru uyumlu, bilhassa Google dostu web tasarım tarzıyla hazırlanan bir web site Optimizasyon işlemleri ile birlikte arama motorlarında - Google da daha üst sayfalarda daha iyi sıralarda görüntülenir. Web site tasarım işlemlerinde ağır flash animasyonlar, Frame vb.kullanmak arama motoru açısından iyi netice vermez.

Arama Motorunda hedef arama kelimenizi yansıtacak şekilde uygun bir domain seçilmeli, mümkünse domain yaşı eski olan bir domain kullanılmalı, Web tasarım tarzınız arama motoruna dost olmalı,web site iyi bir hosting de kesintisiz şekilde yayınlanmalıdır. Daha ilk başlangıçta Web tasarım tarzınız arama motoru düşünülerek uygulanırsa ve Arama Motoru Optimizasyonu planlama sayfamızda da belirttiğimiz düzenleme ve web geliştirme süreci uygulanarak Arama motorlarında -Google arama motorunda sıralamada başarılı sonuçlar elde edilir.

Google uyumlu hazırladığımız bir çok web sitesi yaptığımız site içi optimizasyon ve web site dışı optimizasyon teknikleri ile birlikte Google da birinci sayfa-bir kısmı ise ilk sırada çıkmaktadır.

Bize telefon ile ulaşmanız halinde Google da ilk sayfada-birinci sırada görüntülenen web site çalışmalarımızı gösterelim,Web tasarım ve Arama Motorları Optimizasyonu tekniklerini birlikte uyguladığımız,Arama Motoruna Kayıt işlemlerini gerçekleştirdiğimiz ve Google Optimizasyon uyguladığımız web site referanslarımızı kurumların telefonlarını arayıp soruşturmanız için verelim.

Çalıştığımız yüzlerce kelimede Google da ilk sayfada ve diğer arama motorlarında birinci sayfada çıkmakta olan web tasarım ve ve web site optimizasyon çalışma örneklerimizi burada özellikle belirtmiyoruz. Çünkü rekabet dünyasında Google doğal arama sonuçlarında şu an Google ilk sırada çıkan müşterilerimizin herhangi bir şekilde etkilenmesini istemiyoruz. Ancak bizimle iletişime geçen Kurumlara Google arama motoru sonuçlarını hem kontrol ettiriyoruz hem de arama motorları danışmanlık hizmeti verdiğimiz referans müşterilerimizin kimlik ve telefon bilgilerini soruşturma yapılması için veriyoruz.

Google da doğal arama sonuçlarında ücretsiz olarak sayfada sol tarafta ilk sayfada görüntülenmek ile Google Reklam - Google Sponsor Bağlantı kısmında ücret ödeyerek ilk sayfada çıkmak çok farklı hususlardır,bu nedenle Google birinci sırada çıkmak hakkında hazırladığımız bölümü okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Web tasarım aşamasında sektörünüz ana arama sözcüklerinin Google da arama miktarları da analiz edilerek website tasarımı buna göre yapılandırılabilir.Elbette ki hep hatırlanması gereken önemli bir husus ise sadece arama motorlarına değil,web tasarım tarzınız kullanıcı dostu da olmalı.Ne kadar arama motoru dostu olarak hazırlanırsa hazırlansın web siteniz ziyaretçiler için çekici gelmiyorsa web site içinde yeterli süre kalmazlar ve bir sayfada diğerine dolaşmadan sitenizi terkederler,bu durumda da web trafik az olur.Oysa web site trafiği de Google ve diğer arama motorlarında sıralanmanızda etkendir.


DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür