Sanal Tur Nedir? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Sanal Tur Nedir?

Tarih
13.10.2009
Bu haber 6046 kez okundu.

360° Sanal Tur Nedir?
Dairesel görüntü çeken fisheye objektiflerle ve özel aparatlarla panoramik bir şekilde tüm eksenlerde 360 dereceyi kapsayacak şekilde çekilen fotoğraflar özel yazılımlarla birleştirilir.
Ortaya çıkan spherical (küresel) resimler, resim işleme yazılımlarıyla görsel olarak iyileştirilir. Daha sonra bu görüntü, izleyen kişinin mekanın ortasındaymışçasına, sağa-sola, yukarı-aşağı dönerek görmesini sağlayan flashabanlı bir yazılımla çeşitli ortamlarda sunulur.
360° Panoramik Sanal Tur web sitesinde, sunum CD'lerinde, bilgisayar ortamında çeşitli biçimlerde sunulabilir.

Marjin.Net Sanal Turlarının üstünlükleri:
Yüksek fotoğraf kalitesi: Sanal Turun temeli fotoğraftır. İyi bir sanal tur iyi çekilmiş, iyi düzenlenmiş fotoğraflardan oluşur. Marjin.Net sanal turlarının fotoğraflarının renkleri doğal, ışık seviyeleri dengelidir. Kötü ışık koşullarında çekilmek zorunda kalınan fotoğraflar bile dijital müdahale ile kaliteli hale getirilir. Özel durumlarda bile 360 derece fotoğrafın tüm alanlarının ışık değerlerinin dengeli olması için özel teknikler kullanılır.

Etkileyici ama sade : Marjin.Net sanal turlarında, değişik sunum tekniklerinin hepsi birden karmaşa yaratacak ölçüde kullanılmaz. Etkileyici öğeler, izleyiciyi boğmadan, gezinmeyi zorlaştırmadan gerekli ölçüde kullanılır.
Son derece hızlıdır: Bilgisayar başındaki insanlar için çoğu zaman saniyeler bile çok uzundur. Bilgisayar kullanıcılarının çok büyük bölümünün internet hızları ve bilgisayar performansı profesyonellerinkinden daha düşüktür. Bu nedenle, Marjin.Net sanal turlarında görüntülerin hızlı açılması, mekanlar arasındaki geçişin basit ve hızlı olmasına büyük önem verilir.
Özel çözümler: Marjin.Net, sanal turu yapılacak işletmeye özel seçenekleri işletme yetkilileriyle birlikte belirler. Hız, kalite ve maliyet etkenleri değerlendirilerek en uygun çekim ve sunum seçenekleri birlikte belirlenir.
 DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür