Alexa sıralama durumum iyi, ne işe yarar - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Alexa sıralama durumum iyi, ne işe yarar

Tarih
30.10.2009
Bu haber 6619 kez okundu.

Birçok kullanıcı Alexa sıralamasını yükseltmek için, farklı farklı yöntemler dener. Aslında

Alexa sıralamasında önde olmanızın temel olarak çok büyük bir faydası yoktur. Faydalarına kısaca değinecek olursak; Dünyaca kabul edilen bir web servisi ile kalitenizi kanıtlamanız en büyük faydasıdır. Bu sıralamayı esas alıp bir yarış gibi siteniz üzerinde çalışma stratejisi belirleyip daha verimli ve istekli çalışmanızı sağlar.

Reklam veya link satışı (her ne kadar Google pek olumlu bakmasa da…) yapan web sitesi sahipleri içinse Alexa site sıralaması oldukça önemli bir rol oynar. Reklam verenler için esas alınacak faktör site günlük ziyaretçi sayısı olsa da, reklam verenler maksimum verim alabilmek için sitenizin kalitesinin kanıtlanmış olmasını dilerler.

Link alımı yapan kişiler de aldıkları linklerden optimum fayda sağlayabilmek için Alexa sıralamasını önemserler. Kısacası link ve reklam satışı yapan bir web sitesi sahibiyseniz Alexa sıralaması oldukça önemli bir detaydır,DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür