Arama motorlarına kayıt neden önemli? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Arama motorlarına kayıt neden önemli?

Tarih
5.11.2009
Bu haber 5863 kez okundu.

Çünkü internet büyük bir bilgi ve birikim denizidir. Ama bu bilgiler tam olarak tasnif edilmemiştir sınıflandırılmamıştır. İşte arama motorları tam burada imdada yetişmektedir.

Hertürlü web sayfası belli bir sıra ya da öncelikle arama motoru robotları tarafından endekslenmektedir. Takip eden birkaç hafta içinde ise güncellenen veritabanı yayınlanmaktadır. Bu tasnif ve bunun sonucunda bir kelime arandığında ise aranan kelime ile ilgili web sayfaları sıralanmaktadır.

Eğer ihracat taleplerine ya da her türlü dış ticaret taleplerine yönelik bir işiniz varsa bu durum sizin için herkesten daha çok önemlidir. Arama motorları gözetilerek hazırlanmış bir web sitesi size tahmin edemiyeceğiniz bir dış talep bombardımanı başlatabilir. Web sitenize çeşitli arama motoru sonuçlarına göre her gün 20-30-40 yeni ziyaretçi gelip sizden çeşitli taleplerde bulunabilir.

Ama bunun gerçekleşmesi için ne yaptığını bilen yaratıcı fikirleri olan bir arama motoru uzmanına ihtiyacınız vardır. Uluslararası pazarlama başarınızı ya elinize çantanızı alıp ülke ülke fuarları ve firmaları dolaşarak gerçekleştirebilirsiniz ya da ne yaptığını bilen, pazarlama tekniklerini stratejilerini ve e-ticaret i çok iyi bilen bir web tasarım firmasına web sitenizi emanet ederek.DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür