.info alan adı 6.99 $ - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

.info alan adı 6.99 $

Tarih
4.1.2010
Bu haber 5878 kez okundu.

Açıklama
"Information","bilgi" anlamına gelen üst seviye ve çok tercih edilen alan adı uzantılarından birisidir.
Kullanım Alanı
Herkez tarafından tercih edilen ve kullanılan alan adı uzantısıdır. Şirketlerin yada kişilerin bir konu hakkında bilgilendirmek için oluşturdukları web sitelerinde tercih edilir.
Adres Özellikleri
Minimum 3 - Maksimum 63 karakter alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt için Şartlar
Yok
Kayıt Süresi
1-10 Yıl arası yeni .info alan adı kaydı yapabilirsiniz.
Kayıt Firması
http://www.affilias.info/
Whois Server
whois.afilias.net
Transfer

".info " uzantılı alan adları transfer edildikten sonra 1 sene otomatik olarak uzar. Transferin başlatılabilmesi için "Authorisation Code" şeklinde tanımlanan onay kodu gerekmektedir.Bu kod önceki kayıt yapılan firmadan temin edilir.-Transfer başlatıldıktan sonra kayıtlı yönetici email adresine onay iletisi gönderilir.Bu iletinin 7 gün içerisinde onaylanması gerekmektedir.

IDN Desteği
Alan adı için Türkçe IDN desteği mevcut değildir.
Cezalı Yenileme
.info alan adları için talep edilen cezalı kurtarma bedeli 140,00 $ şeklindedir.
Fiyatı
6,99 $
 
.info Domaininizi Hemen Sorgulayın!..

DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür