Banner Reklam Yönetimi - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Banner Reklam Yönetimi

Tarih
12.1.2010
Bu haber 5759 kez okundu.

Banner Reklam Yönetimiİnternetin Dünya'da ve Türkiye'de büyük bir ivme ile yükselerek gelişmesine paralel olarak yeni bir kavram hayatımıza girdi. İnternette reklam... İnternet kullanıcı sayısının ve iş potansiyelinin gittikçe arttığı internet ortamında, reklam konusu da giderek önem kazandı. Günümüzde internet medyasında yapılan tüm reklam faaliyetleri internet reklamı olarak isimlendirilmektedir.
 
Internet ortamında online kampanyaları diğer reklam kampanyalarından ayıran en önemli özellik; kampanyanın geri dönüşlerinin ölçümlenebilir ve istenildiği an müşteri tarafından raporlanabilir olmasıdır. Web ortamında yürütülen bu raporlamalar sayesinde, müşteri reklamının kaç kere gösterildiğini ve kaç defa tıklandığını istediği an görebilir.

Marmaraweb, internet platformundaki kampanyanız süresince, kampanyanızın işletilmesi, müşteriye takip edebilmesi için hesap tanımlaması ve günlük kontrol işini sizin için yapar. İstenildiği takdirde reklam banner hazırlama işini de profesyonelce gerçekleştirerek müşteriye bir avantaj sunar. Marmaraweb'e reklam veren sizler sadece bilgisayarınızın başına geçerek istediğiniz an raporlama yaparsınız. Müşterilerimiz aynı anda tek bir reklam banner'ı kullanmak yerine birden fazla banner'larını yayına verebilir ve her bir banner'ına ait istatistiklere ulaşabilirler.

DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür