.org domain - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

.org domain

Tarih
21.8.2009
Bu haber 6278 kez okundu.

Marjin.Net Kocaeli'de .org domain tescili hizmeti vermektedir. .org domaininizi Marjin.Net ten tescil ettirin, karlı çıkın.

.org Uzantılı Alan Adları İçin Genel Bilgiler
Açıklama
"organizasyon" anlamına gelen üst seviye ve çok tercih edilen alan adı uzantısıdır.
Kullanım Alanı
Herkez tarafından tercih edilen ve kullanılan alan adı uzantısıdır.
Adres Özellikleri
Minimum 3 - Maksimum 63 karakter alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz. Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt için Şartlar
Yok
Kayıt Süresi
1-10 Yıl arası yeni .org alan adı kaydı yapabilirsiniz.
Kayıt Firması
http://www.pir.org/
Whois Server
whois.pir.org
Transfer

".org" uzantılı alan adları transfer edildikten sonra 1 sene otomatik olarak uzar. Transafer işleminin başlatılabilmesi için "Authorisation Code" diye adlandırılan onay kodu gerekmektedir. Bu kod alan adının kayıt edildiği firmadan talep edilir.
-Transfer işleminin başlatılabilmesi için alan adının kilitli olmaması gerekmektedir.
-Transfer işlemi başlatıldıktan sonra alan adının yönetici bilgilerinde bulanan e-posta adresine onay iletisi gönderilir.Transfer işleminin devam edebilmesi için bu iletinin onaylanması gerekmektedir.
-İleti onaylandıktan sonra bu sefer eski kayıt firmasından tyransfer işleminin durdurulabilmesi için bir ileti gönderilir.

IDN Desteği
Alan adı için Türkçe IDN desteği mevcut değildir.
Cezalı Yenileme
.org alan adları için talep edilen cezalı kurtarma bedeli 140,00 $ şeklindedir.

.org domain tescili için tıklayınDİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür