Outlook Express 'te Kurulu Bir Posta Hesabını Yedekleme - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Outlook Express 'te Kurulu Bir Posta Hesabını Yedekleme

Tarih
12.2.2010
Bu haber 9753 kez okundu.

ADIM 1: Outlook Express programını açınız. ('Başlat' menüsündeki 'Programlar' sekmesinden ulaşabilirsiniz.) Program açıldıktan sonra üstteki menü çubuğunda bulunan Araçlar menüsü altındaki Hesaplar sekmesini tıklayınız.

Araçlar menüsü altındaki Hesaplar sekmesini tıklayınız

ADIM 2 : Yedeklemek istediğiniz hesabı seçip Ver sekmesini tıklayınız.

Yedeklemek istediğiniz hesabı seçip Ver sekmesini tıklayınız.

ADIM 3 : Açılan Internet Hesabı Ver başlıklı penceredeki Konum bölümünden yedek dosyanızı kaydetmek istediğiniz yeri seçiniz ve Dosya Adı bölümüne yedek dosyanıza vermek istediğiniz adı yazınız. Kaydet düğmesine tıkladığınızda yedek dosyanız içerdiği tüm ayarlarla birlikte, belirttiğiniz adla, belirttiğiniz konuma, .iaf dosyası olarak kaydedilecektir.İlgili Bağlantı : Outlook Express 'te Yedeklenmiş Bir Posta Hesabını Alma

DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür