.pst uzantılı yedek dosyamızı outlook a yüklemek - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

.pst uzantılı yedek dosyamızı outlook a yüklemek

Tarih
15.2.2010
Bu haber 14560 kez okundu.

Outlook üzerinden kullandığınız hesabınızda daha önce almış olduğumuz .pst uzantılı yedek dosyamızı yüklemek için aşağıdaki işlemler yapılır..

  • Outlook içerisinde iken üst kısımdan ” Dosya/ Al ve Ver ” yolunu izleyin.


  • Gelen pencerede ” Başka Dosya veya programdan alma” seçeneğini seçerek ” İleri ” butonuna tıklayın.  • .pst uzantılı bir dosya alacağımız için ” Kişisel Klasör Dosyası (pst) ” seçeneğini seçerek ” İleri ” butonu ile devam edin.


  • Gelen pencerede "Gözat" butonuna tıklayarak kaydettiğimiz yedeğimizin yolunu gösteriyoruz.  • Hangi klasörlerü almakistiyorsakonu seçiyoruz. Tamamını almak istiyorsak Kişisel Klasörleri seçip "Alt Klasörlerle birlikte" yi işaretliyoruz. Alt kısımda aldığımız klasörün hangi klasöre yüklendiğini seçiyoruz. Resimdeki örnekte kişisel klasörlerin tamamını aldığımız için dosyalarımızı yine kişiselklasörlere yükleyemi seçtik.
  • "Son" u tıklayoruz ve yedeğimiz outlook a yüklenmeye başlıyor. İşlem tamamlana kadar bekleyiniz.

İlgili Bağlantı : Outlookta maillerin yedeğini almak

DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür