Outlook Express de Maillere Otomatik Cevap - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Outlook Express de Maillere Otomatik Cevap

Tarih
24.5.2010
Bu haber 10191 kez okundu.

Gelen e-postaları değerlendirip cevaplamanız zaman alacaksa, mesajı alır almaz otomatik göndereceğiniz bir e-posta size vakit kazandırabilir.

Size gelen e-postaları Outlook Express ile otomatik olarak cevaplandırabilirsiniz. Bu işlem kendi özel işlerinizde geçerli olduğu gibi şirketsel yazışmalarda da vakit kazandırabilir.

Öncelikle cevap olarak göndermek istediğiniz mesajı yazarak ".txt" formatında bilgisayarınızda herhangi bir yere kaydedin. Daha sonra Outlook Express'i açın ve "Araçlar" menüsü altındaki "İleti kuralları/Posta" (Mail rules/e-mail) seçeneğini tıklayın. Karşınıza gelecek olan iletişim kutusundaki ilk bölümden "Tüm iletiler için" (For all messages) kutucuğunu, ikinci bölümden de "Ileti ile yanıtla" (Reply with message) kutucuğunu işaretleyin.

Üçüncü bölümden de tıklanabilir "mesaj" linki üzerinden önceden hazırladığınız "otomatik yanıt" dosyasını seçin. "Tamam" butonuna bastığınızda artık size gelen tüm e-postalara yazmış olduğunuz otomatik mesaj gidecek ve karşı taraf e-postayı aldığınız konusunda bilgilendirilecektir.

Özellikle uzun süre e-postalarınıza cevap veremeyeceğiniz zaman işinize yarayabilecek olan bu mesaj kuralını "Tüm iletiler için" oluşturabileceğiniz gibi belirli bir kişiden ya da belirli bir hesaba gelen e-postalar için de kullanabilirsiniz.

DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür