Bing'e Site Nasıl Eklenir ? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Bing'e Site Nasıl Eklenir ?

Tarih
31.03.2010
Bu haber 9339 kez okundu.

Microsoft arama motoru pazarında Live ile istediği başarıyı elde edemeyince yeni arama motoru Bing‘i geliştirdi. Microsoft’un CEO’su Steve Ballmer tarafından tanıtımı yapılan Bing yeni nesil arama motoru olarak lanse ediliyor.
Bing‘in yayın hayatına başlamasıyla birlikte Live arama motorunun sitesi kapatılmış, site Bing‘e yönlendirilmiş. Bing sitesi Türkçe’nin de dahil olduğu pek çok dilde yayın yapmaya başladı. Siteye girdiğinizde arkaplan eklenmiş bir Google sayfası ile karşılaşabilirsiniz, Bing’in tasarımı siteye eklenen arkaplan resimleri dışında Google’a çok benziyor. Türkiye’de Google’ın yerini alamayacağı kesin gibi görülüyor fakat diğer ülkelerde durum ne olur bilemem.
 
Bing'de Sitenizin Bulunmasını İstiyorsanız;
 
1. Yöntem
 
http://www.bing.com/docs/submit.aspx sayfasına girin. Karşınıza çıkacak olan güvenlik kodunu girin. Güvenlik kodunun altında bulunan kutuya web sitenizin giriş sayfasının URL'sini ( Örnek : http://www.marjin.net  ) yazın. Ve URL Gönder'i tıklayın.
 
 
2. Yöntem

Bing’te oturum açabilmek için eski Windows Live hesabınızı kullanabilirsiniz. Eğer oturum açtıysanız, Bing Webmaster sayfasından sitenizi ekleyip size verilen XML onay dosyası veya META etiketini sitenize koyduktan sonra onaylayabiliyorsunuz. Böylece eklediğiniz siteyi hesabınızdan kontrol edebiliyorsunuz. Bu sayfada link çıkışlarınızı, sitenize dışarıdan verilen linkleri, taranma zamanlarını, site haritanızı kontrol etmenizi sağlayan araçları bulabilirsiniz. Eğer yardım gerekirse, Bing’in Blog ve Forumlarını ziyaret edebilirsiniz.DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür