Google Dostu Siteler Oluşturmak - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Google Dostu Siteler Oluşturmak

Tarih
14.4.2010
Bu haber 6490 kez okundu.

Herkes sitesinin daha fazla indekslenmesini, daha yüksek sıralarda çıkmasını ve daha fazla kazandırmasını ister değil mi ? Bunun için yapılması gereken şey sadece SEO mu ? Tabiki hayır. Sitenizi Google Dostu bir site yapmalısınız.

Peki Google dostu site nasıl olur ?
 
1)  Backlinkler

Sizin link vermediğiniz, az çıkışlı ve kaliteli sitelerden gelen backlinkleri google amca çok sever.

2) Google’da Arama Yaptırın

Bunu sağlamak için “search” yapılmış bir Google linkli verebilir, sitenize Google arama motoru ekleyebilir, yada çeşitli eklentilerle başlığınızı – yazınızı Google’da arattırabilirsiniz.Bu Google’nin işine yarayacağından sizi daha çok sevecektir.

3) Sitemap Kullanın

Sitemap kullanarak sitenizim indexlenmesini ve içeriklerinizin Google’da görüntülenmesinin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz.

4) Site Hızınızı Düşürmeyin

Google amca hiçbir zaman yavaş bağlantıları ve sayfaları sevmedi.

5) SEO Yapın
Bu kuralları uyguladığınızda siteniz Google dostu site olma konusunda dahada ilerleyecek.
 
Ancak %100 Google dostu diye birşey yoktur.

DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür