Ücretsiz alan adları var mıdır ? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Ücretsiz alan adları var mıdır ?

Tarih
27.02.2019
Bu haber 7272 kez okundu.

Ücretsiz alan adları var mıdır ?

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır.

Ancak uzun ve orta vadeli kesinlikle tavsiye etmeyiz.

Ücretsiz alan adının  zararları nelerdir?

1. Ticari olmayan bu alan adlarında barındıracağınız sitenin alt ve üst bölümlerinde, alan adı veren firmanın reklamları yer alır genelde de bu reklamlar rakiplerinizin veya erotik içerikli saçma sapan sitelerin reklamı olurlar.

2. Bir bedel ödemediğiniz için ileride kaybedebilirsiniz. Kanuni hiç bir hakkınız da olamaz. 

3. Arama motorları bu uzantıdaki alanların ücretsiz olduğunu bilir ve sitenizin listelenmesi yapılmaz ya da en sonlarda yapılır.

Alan Adı, Ücretsiz Alan Adı, Domain, Alan Adı Tescili, Kocaeli Alan Adı Tescili, Domain tescili, com alan adı tescili, net alan adı tescili, com.tr alan adı tescili

DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür