Özgün Web Tasarım - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Özgün Web Tasarım

Tarih
16.11.2012
Bu haber 13670 kez okundu.

Bir web sitesinin özgün olması kuşkusuz çok önemlidir. Bunun nedeni aslında son derece açıktır. "Farklı olmak, taklit etmek değil taklit edilmektir" çünkü bir konuya ilk siz değinirseniz ve herkesten farklı bir hava yakalarsınız. Düşünün herkesin siyah giydiği bir yerde siz beyaz giyiniyorsunuz. Sizden sonra beyaz giyinen insanlar o mekana gelse bile siz daha gözde olursunuz.

Bilirsiniz bizim için farklı olmak demek google aramalarında ilk sayfada yer almak demektir. Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Herşeyden önce fazla korkmanıza gerek yok. Pek çok firma görsel olması için flash siteleri tercih etmekte yani google için bu sitelerde içerik yok gibi bir anlama geliyor diyebiliriz. Rakiblerinizin bir kısmını böylece geride bıraktık.

Bir başka önemli nokta ise web sitenizin içeriğini web tasarımcıya bırakmayın. Büyük ihtimalle web tasarımcı sitenizin içeriğini sağdan soldan çaldığı bilgiler ile dolduracaktır. Oturun ve sitenize yazılacak her bir satırı kendiniz oluşturun.

Bırakın web sitenizdeki bilgileri birileri çalabilsin (resimleri çaldırtmamanız tavsiye edilir yinede) çünkü bir içeriği herkesten önce yayınlar ve diğer sitelerde sizden bu içerikleri çalar ise bu sizin sitenizdeki bilgilerin önemli olduğuna ufak bir göstergedir. Yeterki siz değişiklik yapar yapmaz sitenizi google arama motoruna indexletmeyi bilin.

DİĞER HABERLER

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.