3 Domain Al Bedava Hosting Kazan - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

3 Domain Al Bedava Hosting Kazan

Tarih
22.6.2010
Bu haber 8150 kez okundu.

Haziran ayı içerisinde marjin.net ten 3 adet domain kaydı veya transfer yapın, bedava hosting kazanın..

Domain Al

50 MB Alanı
5 GB Aylık Trafik
100 E-Posta
Limitsiz MS-SQL / MySQL
Limitsiz Subdomain
Bedava Blog Portalı (Wordpress, Joomla, Mambo, PhpBB, BlogEngine.NET)
Detaylı Ziyaretçi Raporları
Anında Aktivasyon
Anlık Sınırsız Trafik, 7/24 FTP Erişimi Günlük Web İstatistikleri MySQL & MS-SQL Desteği, ASP ve ASPX .NET Desteği, PHP 4, 5 .NET 1.1, 2.0, 3.5, %99,98 Uptime Garantisi, Otomatik Yedekleme, Türkçe Kontrol Panel, Mobil Web Mail, PHP MyAdmin Desteği, Türkçe Web Mail Anti-Virüs Sistemi, Persist ASP Bileşenleri, Anti-Spam Sistemi, Secure POP3 Desteği, IMAP Desteği Şifreli Klasörler, Özel Hata Sayfaları
KAMPANYA KOŞULLARI
1) Bu kampanya marjin.net ten online alışveriş yapan tüm müşteriler için geçerlidir.
2) Bedava hosting kazanabilmek için 01.06.2010 - 30.06.2010 tarihleri arasında 3 adet domain satın almış olmanız gerekmektedir.
3) Ücretsiz hosting paketiniz 1 yıl boyunca geçerlidir. 1 yıl sonunda devam etmek isterseniz hosting paket fiyatlarımız baz alınır.
4) Bu kampanyadan faydalandıktan sonra paket yükseltmek istendiğinde standart hosting paketlerimiz baz alınarak fark ücreti eklenecektir.
5) Bedava hosting paketinin kapasitesi 50 MB'dir.

DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür