Kocaeli'de genç ve dinamik girişimciler iş başında.. - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Kocaeli'de genç ve dinamik girişimciler iş başında..

Tarih
24.6.2009
Bu haber 6828 kez okundu.

Kocaeli'de Marjin.Net adıyla genç girişimciler Elif Karahan ve Binnur Karahan Torun tarafından açıldı. Karahan kardeşler, Marjin.Net ismini verdiği işletmede web tasarımı ve internet teknolojileri üzerine Kocaeli halkına hizmet vermeye başladı.

Genç girişimci Elif Karahan, Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama mezunu olarak Kocaeli'de büyük eksikliğini gördüğüm web tasarımı, domain, hosting satışı, logo tasarımı işini tercih ettim ve Web Tasarımı ve İnternet Teknlolojileri gelişen çağımızda çok önemli hale geldi, dedi.
Özellikle Web Sitesi olmazsa olmazlar arasına girdi diyen Karahan, bu alandaki eksikliği dolduracağıma inanıyorum. Kocaeli halkı da bizim gibi iş hayatına yeni atılan genç girişimcilere destek verecektir, dedi.


DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür