Google Algoritmalar - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Google Algoritmalar

Tarih
23.6.2010
Bu haber 5983 kez okundu.

SEO’lar, biz anlamaya çalışırken çok zaman harcarlar nasıl Google’ın endekslemesini algoritmalar çalışır. Bu makale, teknikleri, arama motoru tarafından kullanılan bir inceleyeceğiz. Biz gizli semantik endekslemesini, yerel arası bağlantı, bağlantı analizi ele alacağız ve daha fazlası. Biz, bu algoritmalar ve etkileri ele alacağız ne görmek istiyorum bunları vermek için ne yapmalıyım.

Latent Semantic Endeksleme veya LSI

Latent semantik endekslemesini doğal dil işleme bilimidir. LSI ve kelimeler arasındaki ilişkileri analiz doğal anahtar kelime metin yazılı ayırmak için belgeler doldurulmuş tasarlanmıştır. Sözcükler arasında Latent semantik endekslemesini doğal kabul ve eş anlamlı bir ilişki. Örneğin, bir uçak ile ilgili bir makale inceleyerek olduğunuzda, LSI eş anlamlı arar: uçak, uçak, hava uçağı. Ayrıca NOT kelimesi için eşanlamlı ilgili kelimeler, için, ama genellikle bir uçak tartışıyor: ailerons, kargaşa, yakıt, bulutlar, gökyüzü, rulo, zift vb belirtilen

LSI he noktası doğal yazma algılamak ve robot kopyası arama sonuçları işlemek için yazılmış ayırt olduğunu. Google, şirket Uygulamalı Semantics olan LSI gelişmiş teknoloji geliştirdi satın aldı. Bu know-how AdSense dahil oldu ve belki arama algoritmaları yapıştırın. Bir webmaster olarak, doğal olarak yazın ve ölçüler ile ilgili anahtar kelime yoğunluğu gibi unutma.
Ayrıca eşanlamlı ifadeler sizin çapa metninize ilgili karışımı. Sıralaması Arama Sonuçları Sonuçlar Yerel Inter dayanarak-Bağlantı Reranking tarafından

Bir külliyat aramak için bir arama motoru standart bir alaka skoru arası dayalı belgelerin ayarlamak başlangıçta döndürülen bağlantısı rafine ederek sonuçlarının alaka düzeyini artırır. Arama motoru yukarıda belgeleri diğer algoritmaları kullanarak iyi ayarlamak bulur (örnek olarak PageRank ve Güven Sıralamanız) ve sonra tekrar arama sonuçları arasında dayanan bu belgelerin bağlantısı alıyor. Eğer yetkili etki alanı birçok bağlantı vardır, ancak arama sonuçlarında bir sabit zaman sıralama varsa, link almak gerekebilir çeşitli internet sitelerinden bir “set” Bu algoritma ile belirlenen dahildir. Diğer bir deyişle, sitelerden link gerek kendi şartları için üst sırada ve bağlantıları bu Rakipleriniz daha iyidir. Eğer, “topluluk” pozlama olmaması için sıralaması yeniden hesaplanır olabilir ve bazı yetki maliyetini bile daha çok “topluluk” link sitelerde lehine düşürdü.

DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür