Hünerli ellerden fark yaratan çözümler.. - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Hünerli ellerden fark yaratan çözümler..

Tarih
17.7.2010
Bu haber 5763 kez okundu.

Marjin.Net olarak amacımız en profesyonel tasarımı gerçekleştirmekle beraber, bu tasarımın kullanım amacına hizmet edecek şekilde etkin olarak uygulanmasını da sağlamaktır. Zanaatı sanat ile yoğurmaktır.

Küreselliğin yaşanmakta olduğu dünyada, aynı hizmeti veren birçok şirket arasında marka bilincini oluşturarak farkı yansıtmak ve bunu hedef kitleye en etkin biçimde ulaştırmak kuruluşlar için yaşamsal önem taşıyan temel bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Elbette ki grafik tasarım ve reklamın arkasında ki temel değerler sanatsal yaratıcılık ve sanatsal beceridir. Ancak reklamı reklam yapan onun doğru zamanda, doğru yerde ve doğru biçimde uygulanması ve hedef kitleye en etkin biçimde sunulmasıdır. Kısacası farkın vurgulanmasıdır.

Biz, Marjin.Net olarak hedef kitlenize farkınızı gösterebileceğimizin inancı içerisindeyiz.

DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür