Google’da Daha Hızlı Yer Almak İçin 5 İpucu - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Google’da Daha Hızlı Yer Almak İçin 5 İpucu

Tarih
2.8.2010
Bu haber 11100 kez okundu.

Marjin Hızlı Site
Marjin Hızlı Site, web siteleri oluşturmak ve yönetmek için tasarlanmış, Türk Ticaret Kanununa uygun, Kullanımı kolay, bir web  uygulamasıdır. 
Marjin Hızlı Site ile sektörünüze özel pek çok web sitesi örneğinden istediğinizi seçip, iş yerinizin web sitesini birkaç kolay adımda oluşturabilirsiniz!
Marjin Hızlı Site, iş yeriniz için alan adını (örnek: www.isyerinizinadi.com) almanızı ve web sitenizi kolayca oluşturup yayınlamanızı sağlayan bir araçtır.
Ürün ve hizmetlerinizi sergileyebileceğiniz yepyeni bir satış kanalı yaratmanızı sağlar. Müşterilerinizin size çok daha kolay ulaşabilir.
Firmanızın kurumsal imajını güçlendirir, müşterileriniz üzerinde iyi bir izlenim bırakabilirsiniz.
İş yerinize giren müşteri sayısı ile sınırlı kalmaz, iş yerinizi tüm dünyaya açmanızı sağlar.

   
  • 5 adımda tamamlayabileceğiniz hızlı sihirbaz
  • 500 adet tasarım seçeneği ve her tasarım için 3 renk alternatifi
  • Gelişmiş Modüller : Blog, Resim Galerisi, ziyaretçi defteri, eShop, SitePal, Forum, Ziyaret Defteri, Kayıt, RSS Okuyucu, Oylama, Script, Alan Haritası, Dosya Yükleme, Site Haritası, Harici Sayfa, Flash Intro.
  • Web siteniz için otomatik  ziyaretçi raporları
  • Site sahibi yönetim paneli : Yeni  siteler oluşturma, var olan siteleri yönetme ve site istatistikleri yönetimi
  • Anında kurulum ve teknik destek
 
Marjin Hızlı Site ile 500 tasarım arasından istediğiniziseçip dakikalar içerisinde herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız olmadan web sitenize istediğiniz resmi yerleştirebilir, istediğiniz yazıyı yazabilir, metninizin veya resminizin yerini değiştirebilir, sınırsızca sayfa oluşturabilir veya istediğiniz videoları yerleştirebilirsiniz. Sitenizde istediğiniz gibi firmanızla ilgili ürünleri, haberleri veya kişisel bilgilerinizi yayınlayabilir iletişim panelinden size yorum yazılmasını veya mesaj atılmasını sağlayabilirsiniz. Gelişmiş galeri özelliği ile resimlerinizi, ürünlerinizi herkesle paylaşabilirsiniz.

Web siteniz Marjin Hızlı site ile yayın hayatına başladığı andan sistemimiz tarafından takip edilir. Web sitenize kaç ziyaretçi girmiş, arama motorlarında hangi kelimelerde aranmışsınız, en çok talep gören sayfalarınız hangileri ve daha bir çok konuda istatistikleri tutar ve size saatlik, günlük, aylık grafikler ile rapor eder.  


İster sitenizi kurmadan önce, ister sonrasında marjin.net destek ekibi ister canlı, ister e-posta isterseniz de telefon destek hizmeti ile hep yanınızda. Destek asistanlarımıza hızlı site ilgili sorularınızı sorabilir hatta teknik destek yardımı alabilirsiniz.
       
Hızlı site paketini bir kez satın alırsınız ve web hosting hizmetinizi kullandığınız sürece hizmeti almaya devam edersiniz. İnternet dünyasındaki yerinizi aldınız. Web siteniz yayında. Sitemiz web sitenizi izlemeye başlar. Ve bunları size rapor eder. Nasıl mı ? Sitenize kaç ziyaretçi girmiş, hangi kelimelerde arama motorlarında listelenmiş, en çok talep gören sayfalarınız hangileri v.b.. bir çok raporu aylık, günlük saatlik olarak sizin için hazırlar.

Yeni Ticaret Kanununda belirtilen özel veya kamuoyuna açık duyuruları yönetim panelinizden kolayca yayınlayabilir, geçmiş tarihli duyuruları da takip edebilirsiniz.
Yönetim panelinizden çevrim için oylamalar açabilir, üyeler kendi panellerine giriş yaparak oy verebilirler, Site Yöneticisi oylama sonuçlarını panelden anlık olarak takip edebilir, yeni Ticaret Kanununda zorunlu tutulan mali tablolar, denetçi raporları gibi belgelerin kamuoyu ve şirket ortaklarının erişimine açılabilir ve her türlü belgeyi kolayca yayınlayabilirsin.


   

   


   


   
   DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür