.CO domain adı 20 Temmuz'da genel tescile açılıdı - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

.CO domain adı 20 Temmuz'da genel tescile açılıdı

Tarih
5.8.2010
Bu haber 7071 kez okundu.

Boş domain adları için hemen sipariş verebilirsiniz. 20 Temmuz'dan önceki siparişleriniz 20 Temmuz'da başvuru önceliğine göre işleme alınacaktır. Sipariş verdiğiniz domain adının başka bir kişi tarafından tescil edilmiş olması durumunda ödediğiniz tutar hesabınızda kredi olarak aktarılacaktır.

.CO domain adı Kolombiya'ya ait üst seviye (ccTLD) domain uzantısıdır. "COmpany", "COrporation" ve "COmmerce" kelimelerinin kısaltması şeklinde genel domain adı olarak kullanılması öngörülmektedir.

CO domain adı 20 Temmuz'dan sonra ilk gelen alır kuralı ile tüm internet kullanıcılarına açılacaktır. CO domain adı 1-5 yıl için tescil edilebilecektir. .CO Domain adlarının gelecekte .com?un yerine geçeceği öngörülmektedir. Çünkü .com uzantılarında isimlerin bir çoğu kaydedilmiştir.

Satın Almak İçin Tıklayın

DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür