Kurumsal e-mail adresini MSN olarak kullanmak ister misiniz? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Kurumsal e-mail adresini MSN olarak kullanmak ister misiniz?

Tarih
9.8.2010
Bu haber 8181 kez okundu.

adınız@hotmail.com gibi bir msn kullanmak neredeyse imkânsız. MSN adresi alacağınız zaman sonuna ya doğum tarihi ya da sizi anlatan başka bir kelime eklemek zorundasınız.

Ancak şirketinizin size verdiği e-mail adresini MSN adresiniz olarak kullanmayı düşündünüz mü? Üstelik daha güvenli!

Peki, nasıl olacak?

Aşağıdaki Linke Tıklayın

https://accountservices.passport.net...6&sl=1&lc=1055

Adrese girdikten sonra

1- Hesap için kaydolun linkine tıklıyoruz
2- Evet, e-posta adresim kullanılsın Tıklayıp devam diyoruz
3- Gerekli alanları dolduruyorsunuz
4- Son adım olarak E-mail adresinize Mail gelecek onay linkine tıkladıktan sonra artık yeni msn adresiniz kullanılmaya hazır

DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür