Outlook'ta özel eylem kuralı oluşturma - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Outlook'ta özel eylem kuralı oluşturma

Tarih
17.8.2010
Bu haber 9307 kez okundu.

1) Gezinti Bölmesi (Gezinti Bölmesi: Bilgilerinizi düzenlemek için kullanılan klasörlere erişim sağlayan bir sütun. Bir klasörün içerdiği öğeleri göstermek için klasörü tıklatın. Ayrıca Sık Kullanılan Klasörler bölümü ve Posta, Takvim, Görevler ve diğer görünümler arasında geçiş yapmayı sağlayan düğmeler içerir.)'nde, Posta'yı tıklatın.
2) Araçlar menüsünde, Kurallar ve Uyarılar'ı tıklatın.
3) Birden çok e-posta hesabınız varsa, Değişiklikleri bu klasöre uygula listesinde, istediğiniz Gelen Kutusu'nu seçin.
4) Yeni Kural'ı tıklatın.
5) Boş bir kuraldan başla altında, Ulaştığında iletileri denetle veya Gönderdikten sonra iletileri denetle seçeneğini belirleyin ve ardından İleri'yi tıklatın.
6) 1. Adım : Koşulları seçin altında, kuralın uygulanması için iletinin karşılaması gereken koşulları seçin.
7) 2. Adım : Kural açıklamasını düzenleyin altında, altı çizili değerlerin her birini tıklatın, her koşul için kriterleri girin ve ardından İleri'yi tıklatın.
8) 1. Adım: Eylemleri seçin altında, eylemler listesini aşağı kaydırın ve özel bir eylem uygula onay kutusunu seçin.
9) 2. Adım: Kural açıklamasını düzenleyin altında, özel bir eylem altı çizili değerini tıklatın.
10) Gerçekleştirilecek eylemi seçin altında, çalıştırmak istediğiniz eklentiyi seçin.
Not  :  Eklenti görüntülenmezse, Outlook tarafından kullanım için düzgün yüklenmemiş demektir. Eklenti geliştiricisinden yardım almanız gerekir.
11) Eylem değerini değiştirmek için, Değiştir'i tıklatın.
12) İletişim kutusunu kapatmak için Tamam'ı tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
13) 1. Adım: Özel durumları seçin altında, kurala yönelik özel durumları seçin ve ardından İleri'yi tıklatın.
14) Kural oluşturma işlemini bitirmek üzere kural için bir ad girin ve ardından istediğiniz diğer seçenekleri belirleyin.
• Klasörlerinizden birinde bulunan iletilerde bu kuralı çalıştırmak isterseniz, Bu kuralı "klasör" içinde bulunan iletilerde şimdi çalıştır onay kutusunu seçin.
• Bu kuralı tüm e-posta hesaplarınıza ve her hesapla ilişkili Gelen Kutusu'na uygulamak için, Tüm hesaplarda bu kuralı oluştur onay kutusunu seçin.
15) Son'u tıklatın.DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür