İzlenmesi gereken e-posta iletilerini işaretleme - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

İzlenmesi gereken e-posta iletilerini işaretleme

Tarih
17.8.2010
Bu haber 6514 kez okundu.

Alıcılara izlemelerini anımsatmak için, gönderdiğiniz bir iletiye bayrak işareti koyma
Diyelim ki, göndereceğiniz bir e-posta iletisine yanıt verilmesine gereksinim duyuyorsunuz. Alıcılarınıza yanıtlamayı anımsatmak için, bir bayrak işareti kullanarak, iletinizle birlikte bir anımsatıcı gönderebilirsiniz.
İpucu Bu özelliği kullanırken dikkatli davranın. Bazı alıcılar Microsoft Outlook üzerinden anımsatıcı eklenmesinden hoşlanmayabilir
  • Yeni bir e-posta iletisinde, İleti sekmesinde, Seçenekler grubundaki İzleDüğme görüntüsü düğmesini tıklatın.
  • Alıcıların Bayrağı'nı tıklatın.
  • Alıcıların Bayrağı altında, Bayrak listesinde bayrak türünü tıklatın.
  • Varsayılan olarak, göreve bir anımsatıcı eklenecektir. Anımsatma uyarısı olmadan yalnızca bayrak işareti koymak istiyorsanız, Anımsatıcı onay kutusunun işaretini kaldırın.
Tamam'ı tıklattıktan sonra, Bilgi Çubuğu'nda, belirlediğiniz seçenek görüntülenir.
Outlook Bilgi Çubuğu
Not Alınan bayrak işaretli e-posta iletileri Görevler'e, Yapılacaklar Çubuğu'na veya Günlük Görev Listesi'ne otomatik olarak eklenmez. Bir anımsatıcı eklenmişse, öğe açılmamış ve anımsatıcı kapatılmamış durumdaysa, anımsatma uyarısı, belirlenen sürede etkinleşir.

DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür