Internet Explorer 9 Beta Yayınlandı! - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Internet Explorer 9 Beta Yayınlandı!

Tarih
20.9.2010
Bu haber 4351 kez okundu.

Özellikle Google‘ın Chrome’undan sonra pabucu daha da yukarı damlara atılan Internet Explorer (IE) artık kendini kullanıcılarına kendini affettirmeyi sanırım başaracak. 9 Beta sürümü ile tamamen klasikleşmiş IE dışına çıkan hatta Chrome ve Opera gibi sade bir arayüzü sayesinde eminim takdir edilecektir. Ancak hakkında kopyacı gibi söylentilerin çıkması da gayet tabii bir durum çünkü sistemi ilk yüklediğimde karşıma sanki bir Chrome sayfası açılmış gibi hissettim, her ne kadar adres çubuğunun Chrome’unkine göre daha küçük olsa da.

Yeni ara yüzünde sadece adres çubuğunu ve sayfa sekmeler bulunduran IE öncelikle tarafımdan takdiri aldığını dile getirmek isterim. Zaten kendileri de tanımında “İyileştirilmiş performans, Odak noktası web’de, Windows 7 ile daha iyi, Tek kutu, Sabitlenmiş siteler, Geliştirilmiş sekmeler” diye bir başlıklarla ince noktalara değinmişler.İncelediğimizde gerçekten çok iyi özeliklerin kazandırıldığını göreceksiniz. Chrome’dan ayrılan özelliklerden bir tanesi her hangi bir web sayfasını Windows 7′de araç çubuğunuz da sabitleyebilirsiniz. Üstelik bunu yapmanız o kadar kolay ki, sadece istediğiniz web sayfasının ikonunu araç çubuğunuza bırakmanız yeterli.

Bu ve bunun gibi özellikleri de beraberinde bulabileceğiniz Internet Explorer 9 Betayı denemenizi tavsiye ediyorum. Beklentilerinizin üstünde çıkacağınız düşünüyorum.
DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür