Rakiplerinizin gerisinde kalmak için bir nedeniniz var mı? - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Rakiplerinizin gerisinde kalmak için bir nedeniniz var mı?

Tarih
2.7.2009
Bu haber 5687 kez okundu.

Firmanız her hangi bir ürünün dağıtımını yapıyor, ya da çok kullanılan bir ürününün yerel veya yurt çapındaki bir çok üreticisinden birisi olabilirsiniz. Şimdiye kadar rakiplerinizle bir çok alanda yarışıp, bazen siz onları bazende onlar sizi geçmiştir.

Bir çok rakibiniz web sitesi yaptırmış ya da henüz hiç birisi web tasarımı nı düşünmüyor olabilir. Her iki durum sizin web sitenizi yaptırmanız için güzel bir sebep aslında.

Hala okumadıysanız diğer yazıların bir kısmında size web sitenizi yaptırmanız için toplam 27 tane çok geçerli sebep olduğunu anlattık. Bu 27 maddelik liste aslında çok genel konuları içermekte.

Sizin firmanız için geçerli 27 tane yeni neden bulmanız işten bile değil. Biraz düşünerek çok rahatlıkla listeye eklemeler yapabilirsiniz. Örneğin;

Bayilerinizin yönetim sistemi,

Online satış sistemleri,

Yerel bir firmanın bölgesel, ulusal ya da uluslararası pazarlara açılabilme şansı,

Müşterilerinizle email listeleri yoluyla etkin bir iletişim kurma imkanı.

Eğer berber dükkanı ya da sıhhi banyo gibi müşterinin kesinlikle gitmesi gereken bir işyeriniz yoksa biran önce internette yerinizi alıp firmanızın web sunumunu hazırlamalısınız.

Marjin.NET olarak hizmetimizin bir parçasıda rakiplerinizin web sitelerini gerek tasarım, gerek içerik gerekse arama motoru pozisyonları açısından inceleyip size bir raporla sunmaktır.

Neden rakiplerinizin önüne geçmek için ilk adımı şimdi atmıyorsunuz?

Neden rakiplerinizin web siteleri hakkında ayrıntılı bilgi almak istemiyorsunuz?

Neden rakiplerinizde olmayan online iletişimi müşterilerinizle kurmayı denemiyorsunuz?

Neden bayilerinize katalog, sipariş formu, hesap extresi gibi hizmetleri online sunup masraflarınızı azaltmayı düşünmüyorsunuz?

Neden ürününüzü ya da sattığınız hizmeti bulunduğunuz şehir, bölge ve hatta ülkemizle sınırlayıp kısıtlı bir müşteri potansiyeli ile çalışıyorsunuz?

Neden tüm dünyayı bir pazar olarak görmüyorsunuz?

Neden firmanızı saat 8:30-19:00 arası bir zaman dilimiyle, ya da yerel gazete, radyo ve TV reklamları ve ömrü çöpte son bulan promosyon malzemeleriyle kısıtlıyorsunuz?

Neden yüksek gelir grubunda olan internet kullanıcılarına ulaşmayı denemiyorsunuz?

Neden çoğu internet kullanıcısı olan genç tüketicilere bu kadar uzak ve ilgisiz kalıyorsunuz?

Neden böyle bir olayın prestijini rakiplerinize bırakıyorsunuz?

Eğer web siteniz var ise

Neden web sitenizi elden geçirip iyileştirmeyi, yeni standartlara yükseltmeyi düşünmüyorsunuz?DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür