Siteniz İçin Mutlaka Favicon Yapın - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Siteniz İçin Mutlaka Favicon Yapın

Tarih
27.02.2019
Bu haber 6472 kez okundu.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda. Kurumsal siteler dahi artık web2 tasarımına doğru geçiş yapmaktalar, hal böyle olunca tasarımda bazı artı çalışmalar ortaya çıkmakta. Bir website tasarımında sanki sanki bir logo ya da o siteye ait bir maskot gibi insanların o siteyi belki de o simge ile hatırlamasını sağlayan site ikonları oluyor. Dosya türünü inceledeğimiz zaman “simge” olarak karşımıza çıkan .ico uzantılı dosyalardır. Sitenin tarayıcıda adresin önünde gelen bir arma gibidir.

Bu dosyaları yapmak o kadar da kolay değildir.  İşte siteniz için beğendiğiniz resim dosyasını .ico formatına çevirerek 16×16, 32x32 ve boyutundaki bir simge elde etmenizi sağlayan bir siteler mevcuttur. Çevrim içi olarak kullanılan bu site web aracı olarak tanılamak yerinde olur. Siteye yüklediğiniz resim dosyanızı 20-30 sn. için de size bir simge dosyası olarak geri verecektir. 

Web sitesine favicon yapılması artık arama motorları için önemli bir kriter. 

Sizin de tüm cihazlara uyumlu faviconunuz olsun istiyorsanız bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür