Google Arama Artık Önizlemeli - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Google Arama Artık Önizlemeli

Tarih
13.11.2010
Bu haber 4775 kez okundu.

Popüler arama motoru Google, geçtiğimiz aylarda Instant Search özelliğini duyurmuştu. Instant Search sayesinde artık kelimeleri tamamlamadan altta benzer popüler kelimeler geliyor ve bu sayede arama hızımızı arttırıyordu. Şimdi ise sırada arama sonuçlarının önizlemeli olmasında..

Instant Search sayesinde aradığımız kelimeyi Google, bizim yerimize tamamlıyor. Başlangıçta sadece belirli kullanıcılara ve beta sürümü sayfasında yer alan özellik daha sonra herkese açıldı. Aynı politika izlenen Instant Search Previews'de daha sonra tüm kullanıcılara açılacak.

Google, artık sadece sayfalarda arama yapmakla kalmayıp arama sonuçlarına daha verimli ulaşabilmemiz için sayfaların ekran görüntülerini de bize sunuyor. Arama sonuç başlıklarının kenarında yer alan büyütece imleci getirdiğinizde, sayfanın sağ tarafında çıkan ufak bir pencere ile ekran görüntüsünü görebiliyoruz.

Google Instant Search Previews, hem güvenlik açısından hem de arama sonuçlarını daha hızlı ve kolay bulabilme açısından oldukça hoş bir uygulama.


DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür