Chrome şimdi de masaüstüne geliyor! - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Chrome şimdi de masaüstüne geliyor!

Tarih
7.6.2011
Bu haber 4015 kez okundu.

Samsung ve Acer'ın piyasaya çıkartacağı Google'ın Chrome işletim sistemini kullanacak olan dizüstü bilgisayarlardan sonra donanım üreticisi Xi3 de Chrome işletim sistemi kullanan ilk masaüstü bilgisayarlarını Temmuz ayında piyasaya çıkartacağını açıkladı.  20 watt gibi oldukça düşük bir enerji tüketen masaüstü bilgisayarın kasası da küçük bir küp şeklinde. 4 x 3.6 x 3.6 inçlik boyutlarıyla farklı renklerde kullanıcıların karşısına çıkacak olan bilgisayarın fiyatı henüz belli değil. x86 tabanlı işlemcileri destekleyecek olan bilgisayar için Xi3 CEO'su şunları söylüyor; "Xi3 bilgisayar tasarımı Windows, Linux, Unix ve daha başka x86 tabanlı işletim sistemlerini çalıştırmak üzere tasarlandı. Yani birisi ChromiumPC'sinin başka bir işletim sistemi kullanmasını isterse bunu rahatlıkla değiştirebilir."

DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür