Web Tasarım - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Web Tasarım

Tarih
11.9.2009
Bu haber 5547 kez okundu.

İnternet, dünyanın en gelişmiş ve geniş tanıtım aracıdır. Serbest piyasa ekonomisinin en önemli şartı olan, piyasa hakkında “eksiksiz bilgi” avantajı ile rekabet ortamında kıyaslanabilir üstünük kurma imkanı sağlar. Reklam maliyeti olarak en ucuz, amaç olarak en verimli yoldur.

Web sayfanız sizi ürün ve hizmetlere ihtiyaç duyan milyonlarca potansiyel müşteri ve şirkete ulaştırır. Ürün bilgileri, ürün satışı, ürün ve tüketici arasında bilgi akışı, tüketici tepkilerinin tespit edilmesi ve hatta eğitim yapılabilmesi bile mümkündür.

Dünya ticaretinde büyümenin yolu küresel düşünmekten geçer küresel düşünce nin yolu ise İnternet’ten. Mutlak müşteri mutluluğu prensibinden yola çıkan, değişen müşteriye göre değişmek zorunda olan şirketlere, müşterileri ile interaktif bir diyalog kurma; onların değişen istek ve ihtiyaçlarına hızlı cevap verme imkanı sağlar. Web sayfaları kolaylıkla güncellenebilir , hatta tamamen yenilenebilir; böylece yeni ürün ve hizmetleri dünyaya duyurmak, sizlere yeni işlevler eklemek her zaman kolay, hızlı ve ucuz olacaktır. Diğer reklamlarınızda ve hatta karvizitinizde Web Sitesi ve E-Posta adresinizin bulunması size veya şirketinize önemli bir prestij sağlar.

Bizim için web tasarımın başarıya ulaşması;

- İçeriğin anlaşılır olmasına, 
- Ziyaretçilerin sitede aradığı bilgiye kolayca ulaşmasına 
- İçerik ile tasarımın uyumlu olmasına, 
- Sitesini tasarladığımız kuruluşun kurum kimliğini yansıtmasına, 
- Ve tasarımın güncellenebilir, gelişmeye açık olmasına bağlıdır.

Başarı aynı zamanda teknolojiyi takip ederek bu teknolojiyi tasarıma yansıtmaktır. Yani animasyonlar, ses efectleri, video görüntüleri, java, flash vb. uygulamaları da verimli bir şekilde kullanarak görselliği zenginleştirmektir.DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür