Google da ilk sırada olmak! - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Google da ilk sırada olmak!

Tarih
26.3.2010
Bu haber 6714 kez okundu.

Yeni bir web sitesi veya optimizasyon yapılmamış,emek harcanmamış bir web sitesi için rekabet yoğun arama kelimelerinde Google da ilk sayfada olmak Google da Reklam yani Sponsor bağlantı yoluyla mümkün olur.

Google reklam yoluyla sponsor bağlantı kısmında tıklama başı ücret ödeyerek yeni web bir web site Google ilk sayfada yer alabilir ancak bu ilk sayfada ilk sırada olmak konusu Google arama motoru Doğal Arama Sonuçlarında ilk sayfada - ilk sırada olmak değildir.

Google Arama Motoru’nda Rekabet yoğun arama kelimelerinde ve google arama motoru doğal arama sonuçlarında (ücretsiz kısımda) ilk sayfada olmak, hele hele google da ilk sırada olmak hiç de kolay değildir ve yoğun emek harcamak gerekir. Bunun için Web Sitesi için ‘’Arama Motoru Optimizasyonu'’ olarak adlandırılan süreç uygulanmalıdır.

Bu da rekabet yoğun arama kelimelerinde oldukça çalışma gerektiren ve zamana ihtiyaç duyulan işlemler serisidir.
 

DİĞER HABERLER

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür