.travel domain, .travel alan adı kaydı, .travel domain sorgulama - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

DOMAİNLER Marjin.Net.travel Alan Adı Tescili

.travel
Alan Adı
:  Jenerik
Max. Kayıt Süresi
:  2 Yıl
Min. Kayıt Süresi
:  1 Yıl
Belge Durumu
:  Gerekli Değil
IDN Desteği
:  Yok
Aktivasyon Süresi
:  Anında Tescil
Fiyatı
:  150,00 $ + KDV

Turizm ve Seyahat endüstrisi için tahsis edilmiş alan adı uzantısıdır.

Kullanım Alanı
Turizm ve Seyahat acentaları tarafından tercih edilip kullanılmaktadır.

Adres Özellikleri
Minimum 3 - Maksimum 63 karakter alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.

Kayıt için Şartlar
Lütfen aşağıdaki orjinal kaynaktan alınan detayları dikkate alınız ; :In order to register .TRAVEL domains the registrant has to provide a UIN "Unique Identification Number". The UIN can be provided to the registrant through an Association Authentification Partner (further information can be found at http://www.travel.travel/index.php/authenticate-register/).Please note, that a .TRAVEL domain has to be used for a website displaying travel content relevant to the domain name, or in such other manner (such as email) that the Registry may approve after review within 60 days upon registration. If it is not the registry may revoke the registration of the domain.

Kayıt Süresi
Sadece 1 Yıllık kayıt yapabilirsiniz.

Kayıt Firması & Whois Server
http://www.tralliance.travel
whois.nic.travel

Transfer

Bu alan adları için sistemimize transfer yapılamamaktadır.IDN Desteği
Alan adı için Türkçe IDN desteği mevcut değildir.

Cezalı Yenileme
.travel alan adları için talep edilen cezalı kurtarma bedeli 150,00 $ şeklindedir.

Fiyatı
150,00 $

Jenerik Domain Arama Terimleri

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür