Arama Motoru Optimizasyonu, Web Tasarım, Web Yazılım, Web Design, Web Programlama - Google Adwords | Google Reklam | Google Pazarlama
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Kayıt Nedir?
Web sitenizin varlığının arama motorları tarafından bilinmesi için yapılan çalışmalara kayıt çalışmaları denir. Aslında bu tür çalışmalar kayıt başvurusundan ibarettir. Bu başvurunun kabul edilip edilmemesi arama motorunun inisiyatifindedir. Bu başvurunun yapılmış olması arama motorlarında üst sıralarda çıkacağınız anlamına gelmez. Yine bu kararı her arama motorunun kendi algoritması karar verir. Günümüzde bir çok arama motoru direkt web sayfasından yapılan kayıt başvuruları olmasa bile, dizinlerde yer alan web sitelerini de indeksleyerek kendi sonuçları arasına alır. Bu yüzden "arama motoru kayıt" paketimiz içerisinde arama motorları için en önemli dizinlere kayıt başvurusu işlemi de bulunmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Nedir?
Popüler arama motorlarının çoğu sıralama sonuçlarında yer alacak web site yerleşimlerini karmaşık algoritmaları ile belirler. Bu algoritmalar bir web sitesinin hangi anahtar kelimelerde kaçıncı sırada olacağını hesaplarken web sitesine ait bazı bilgilerden faydalanır. Eğer web sitesine ait bu bilgiler arama motorlarının kriterlerine uygun ve yeterli ise, ilgili web sitesi arama sonuçlarında üst sıralarda görüntülenir.

İşte bir web sitesini bu kriterlere uygun hale getirerek yapılan arama motoru uygunluk çalışmasına "arama motoru optimizasyon" (Search Engine Optimization - SEO) çalışması denilmektedir. Daha geniş bilgi ve sıkça sorulan sorular için Yardım ( SSS ) bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu Neden Önemlidir?
    • Arama motorlarının doğal sonuçlarında ilk sayfalarda yer almak sizi 24 saat süre ile ve geniş bir coğrafyada görüntüleneceğinden, maksimum trafik (ziyaretçi) alırsınız.
    • Önemli anahtar kelimelerinizde üst sıralarda bulunmak size alakalı ziyaretçiler getirir.
    • Optimizasyon yapıldıktan sonra her bir ziyaretçi için ödeme yapmazsınız, hizmet süreklidir.
    • Doğal sonuçlarda ilk sıralarda yer almak firmanızın prestijini ve marka bilinirliğini arttırır.

Arama Motoru Optimizasyon Hizmetleri
Marjin.Net, SEO hizmetlerini aşağıdaki başlıklar halinde sunmaktadır.

 
 
Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?
SEO Uyumlu Web Design
Site İçi Optimizasyonu
Site Dışı Optimizasyonu
Google Adwords Reklamları
Mynet Adklik Reklamları
Google Maps Hizmetleri
Google Adwords Hesap Yönetimi