DataCenter Bilgileri - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Datacenter

Hosting hizmeti aldığınız serverlar bir çok büyük Internet Servis Sağlayıcısının ve TTNET Avrupa Yakası merkez santralinin bulunduğu İstanbul Gayrettepe'de faaliyet göstermektedir.

Türk Telekom Gayrettepe ve Tellcom ile Data Merkezimiz arasında yedekli olmak üzere fiber optik bağlantı bulunmaktadır. Network ve Data Center altyapısında IBM, HP, Cisco, Juniper Networks, APC, PILLER gibi yüksek teknoloji firmaların ürünleri tercih edilmiştir. Yedekli UPS ve İklimlendirme sistemi 24 saat kesintisiz hizmet verecek şekilde düzenlenmiştir.

Hizmet binası için direkt şube enerji hattı tahsis edilmiş olup, Bedaş ile yüksek kapasiteli elektrik sözleşmesi yapılmıştır.

Bağlantı ekipmanları tamamında Merlin Gerin ürünleri kullanılmıştır.Güç kaynağı olarak PILLER ürünleri tercih edilmiştir. Kesintisiz enerji için Yedekli UPS altyapısı ve bir adet 425 KWA dizel jeneratör bulunmaktadır. Güvenlik için gereken tüm detaylar düşünülmüştür. Tesisatın topraklama kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır.

Tüm ofis ve data center alanı 7/24 güvenlik kameralarıyla izlenmektedir ve görüntü kayıtları güvenlik için saklanmaktadır. Data Center girişinde manyetik kartlı sistem kullanılmaktadır ve sadece ofis içinde yetkili kişilerin girişine izin verilmiştir. Ayrıca tüm ofis alanını kontrol eden kablosuz alarm sistemi, özel güvenlik izleme merkezine bağlı şekilde çalışmaktadır.

Data Center için Çapraz kontrollü, 3 seviyeli ve acil müdahale imkanı sunabilen gelişmiş FM200 gazlı yangın önleme sistemleri kurulmuştur. FM200 olabilecek yangın durumlarında hiçbir elektronik cihaza yada canlıya zarar vermeden birkaç saniye içinde yangını söndürebilecek çok özel bir gazdır. Ayrıca ofis içinde belli noktalarda yangın söndürme tüpleri bulunmaktadır.

Marjin.Net yeni web hosting platformunda kullanılan tüm donanımlar yedekleriyle tasarlanmıştır. Sunucular, SAN bağlantıları, Network bağlantıları, Güç kaynakları, Switch, Router ve Firewall cihazları. Hiç bir şey şansa bırakılmamıştır.

Tüm bu donanımlar dünyaca kabul edilmiş IBM, HP, Cisco, Juniper Networks, Apc ve Piller gibi yüksek teknoloji firmalardır.

 
 

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür