Değerlerimiz, Web Yazılım, Web Design, Web Programlama - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre
Değerlerimiz
Marjin.Net'in temel ilkeleri ve bakış açısı.
Marjin.Net; dürüstlük, ciddiyet, zamanlama, iş kalitesi, disiplin ve müşteri memnuniyeti değerleriyle varolan ve amacı bu değerler ile topluma fayda sağlayacak ürün ve hizmetler geliştirmek olan bir kuruluştur.
Dürüstlük
Yaptığımız her işte, kurduğumuz her ticari ilişkide en yüksek etik standartları uygularız. Müşterilerimiz, meslektaşlarımız, çalışanlarımız, mal ve hizmet aldığımız kuruluşlar, içinde bulunduğumuz toplum ve ilişkide olduğumuz devlet birimleri ile açık, dürüst ve etik işbirliği sergileriz.Marjin.Net ismi bizim için gurur kaynağıdır ve ilişkide olduğumuz herkeste güven duygusunu çağrıştırmalıdır.
Sorumluluk
Çalışanlarımızın profesyonel gelişimini sorumluluk alıp/vererek destekleriz. 
Doğruluk
Doğruluk yol göstericimizdir. Kişisel ve iş ilişkilerimizde her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız.
Ciddiyet
Başladığımız her işe yüksek sorumluluk ve ciddiyetle bakarız. Müşterilerimiz, işimiz ve değerlerimiz bizim için önemlidir. Çalışmalarımızı müşterilerimize bekledikleri kalitede ve zamanda sunarız. Müşterilerimizle ilişkilerimizde saygılı, sorumluluk sahibi, dürüst, anlayışlı ve ciddi olmayı ilke kabul ederiz.
Zamanlama
Marjin.Net'in verdiği her söz koşulsuz ve şartsız zamanında yerine getirilir. Müşterilerimizin zamanı ve beklentileri bizim için çok değerlidir. Başarının sadece işi tamamlamak değil, işi zamanında tamamlamak olduğunu bilir, verdiğimiz her karar ve hayata geçirdiğimiz her uygulamada bu bilinci güderiz.
Takım Ruhu
Takım olarak başarıyı yakalamak için birbirimize yardım eder ve bundan keyif alırız 
İş Kalitesi
Marjin.Net adı, kuruluşundan itibaren güven, dürüstlük ve kalite kavramlarının yansıması olmuştur. Firmanın disiplin ve etik değerler üzerine yapılandırılmış olması, çalışanlarımızın kendi alanlarında uzmanlık ve tecrübelerinin en üst seviyede olması, değerlerimize karşı gösterdikleri dikkat, önem ve sahiplenicilik her zaman beklentileri aşan, yüksek kalitede işler üretme becerimizin sebebidir.
Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını anlamak, onlar için daima en iyisini araştırmak, sunduğumuz ürün ve hizmetlerle müşterilerimize fayda sağlamak şirket kültürümüzün bir parçasıdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini artırmanın ve topluma daha faydalı olmanın yolunun müşterilerimizin değişen ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı şekilde değerlendirip yanıtlamakla mümkün olabileceğini savunuruz.
 
 

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür