Değerlerimiz, Web Yazılım, Web Design, Web Programlama - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre
Değerlerimiz
Marjin.Net'in temel ilkeleri ve bakış açısı.
Marjin.Net; dürüstlük, ciddiyet, zamanlama, iş kalitesi, disiplin ve müşteri memnuniyeti değerleriyle varolan ve amacı bu değerler ile topluma fayda sağlayacak ürün ve hizmetler geliştirmek olan bir kuruluştur.
Dürüstlük
Yaptığımız her işte, kurduğumuz her ticari ilişkide en yüksek etik standartları uygularız. Müşterilerimiz, meslektaşlarımız, çalışanlarımız, mal ve hizmet aldığımız kuruluşlar, içinde bulunduğumuz toplum ve ilişkide olduğumuz devlet birimleri ile açık, dürüst ve etik işbirliği sergileriz.Marjin.Net ismi bizim için gurur kaynağıdır ve ilişkide olduğumuz herkeste güven duygusunu çağrıştırmalıdır.
Sorumluluk
Çalışanlarımızın profesyonel gelişimini sorumluluk alıp/vererek destekleriz. 
Doğruluk
Doğruluk yol göstericimizdir. Kişisel ve iş ilişkilerimizde her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız.
Ciddiyet
Başladığımız her işe yüksek sorumluluk ve ciddiyetle bakarız. Müşterilerimiz, işimiz ve değerlerimiz bizim için önemlidir. Çalışmalarımızı müşterilerimize bekledikleri kalitede ve zamanda sunarız. Müşterilerimizle ilişkilerimizde saygılı, sorumluluk sahibi, dürüst, anlayışlı ve ciddi olmayı ilke kabul ederiz.
Zamanlama
Marjin.Net'in verdiği her söz koşulsuz ve şartsız zamanında yerine getirilir. Müşterilerimizin zamanı ve beklentileri bizim için çok değerlidir. Başarının sadece işi tamamlamak değil, işi zamanında tamamlamak olduğunu bilir, verdiğimiz her karar ve hayata geçirdiğimiz her uygulamada bu bilinci güderiz.
Takım Ruhu
Takım olarak başarıyı yakalamak için birbirimize yardım eder ve bundan keyif alırız 
İş Kalitesi
Marjin.Net adı, kuruluşundan itibaren güven, dürüstlük ve kalite kavramlarının yansıması olmuştur. Firmanın disiplin ve etik değerler üzerine yapılandırılmış olması, çalışanlarımızın kendi alanlarında uzmanlık ve tecrübelerinin en üst seviyede olması, değerlerimize karşı gösterdikleri dikkat, önem ve sahiplenicilik her zaman beklentileri aşan, yüksek kalitede işler üretme becerimizin sebebidir.
Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını anlamak, onlar için daima en iyisini araştırmak, sunduğumuz ürün ve hizmetlerle müşterilerimize fayda sağlamak şirket kültürümüzün bir parçasıdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini artırmanın ve topluma daha faydalı olmanın yolunun müşterilerimizin değişen ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı şekilde değerlendirip yanıtlamakla mümkün olabileceğini savunuruz.
 
 

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.