Ekibimiz, Web Tasarım, Web Yazılım, Web Design, Web Programlama - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre
Ekibimiz
Ekibimiz Marjin.Net, her biri kendi alanında uzman ve tecrubeli ekipten oluşmaktadır. Farklı teknolojilerde uzmanlığa sahip bu kadro, müşterilerin her türlü ihtiyacına en iyi kalitede çözümü sunmaktadır. Gerçek ve kalıcı başarının ancak bir takım olarak yakalanabileceğinin bilincinde olan Marjin.Net ekibi, farklı uzmanlık alanlarına ayrılmış olan yapısı ile müşterilerine satış ve proje aşamaları ile satış sonrası aşamasında en iyi hizmeti sunacak şekilde organize olmuştur: 
Satış Ekibi
Tecrübeli satış ekibi, müşterilerin Marjin.Net'ndeki temsilcileridir. Görevi müşterilerin en iyi hizmeti aldığından emin olmak olan bu ekip, aynı zamanda müşterisinin yapısını iyi analiz ederek, ihtiyaçların projeye dönüştürülmesini sağlamaktadır. 
İş Geliştirme Ekibi
İş geliştirme ekibi, hem satış hem de proje aşamalarında müşteri ve üretim ekibi ile birlikte çalışmakta ve iş hedeflerine ulaşma durumunu takip etmektedir. 
Danışmanlık Ekibi
Danışmanlık ekibinin uzmanlık alanları, kurumsal performans yönetimi ve finansal danışmanlıktır. 
IT Ekibi
Farklı teknolojilerde uzmanlığa sahip teknik ekip, gelişen teknolojinin ışığında sürekli olarak kendisini yenileyerek müşterilere en iyi ve en kaliteli çözümleri geliştirmektedir. En son teknolojiyi kullanan IT ekibi web tabanlı uygulamalar sağlamaktadır.
Marjin.Net
Marjin.Net pazarlama çevresi olarak interneti kullanmaktadır. Özgün web projeleri oluşturma ve yönetimi, web site sanat tasarımları ekibin özel faaliyet alanını oluşturmaktadır. Ekip, uluslararası müşterileri için hazırladığı özgün web projeleri ve kampanyalarla çeşitli uluslararası ödüllere layık görülmüştür.
 

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.