Ekibimiz, Web Tasarım, Web Yazılım, Web Design, Web Programlama - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre
Ekibimiz
Ekibimiz Marjin.Net, her biri kendi alanında uzman ve tecrubeli ekipten oluşmaktadır. Farklı teknolojilerde uzmanlığa sahip bu kadro, müşterilerin her türlü ihtiyacına en iyi kalitede çözümü sunmaktadır. Gerçek ve kalıcı başarının ancak bir takım olarak yakalanabileceğinin bilincinde olan Marjin.Net ekibi, farklı uzmanlık alanlarına ayrılmış olan yapısı ile müşterilerine satış ve proje aşamaları ile satış sonrası aşamasında en iyi hizmeti sunacak şekilde organize olmuştur: 
Satış Ekibi
Tecrübeli satış ekibi, müşterilerin Marjin.Net'ndeki temsilcileridir. Görevi müşterilerin en iyi hizmeti aldığından emin olmak olan bu ekip, aynı zamanda müşterisinin yapısını iyi analiz ederek, ihtiyaçların projeye dönüştürülmesini sağlamaktadır. 
İş Geliştirme Ekibi
İş geliştirme ekibi, hem satış hem de proje aşamalarında müşteri ve üretim ekibi ile birlikte çalışmakta ve iş hedeflerine ulaşma durumunu takip etmektedir. 
Danışmanlık Ekibi
Danışmanlık ekibinin uzmanlık alanları, kurumsal performans yönetimi ve finansal danışmanlıktır. 
IT Ekibi
Farklı teknolojilerde uzmanlığa sahip teknik ekip, gelişen teknolojinin ışığında sürekli olarak kendisini yenileyerek müşterilere en iyi ve en kaliteli çözümleri geliştirmektedir. En son teknolojiyi kullanan IT ekibi web tabanlı uygulamalar sağlamaktadır.
Marjin.Net
Marjin.Net pazarlama çevresi olarak interneti kullanmaktadır. Özgün web projeleri oluşturma ve yönetimi, web site sanat tasarımları ekibin özel faaliyet alanını oluşturmaktadır. Ekip, uluslararası müşterileri için hazırladığı özgün web projeleri ve kampanyalarla çeşitli uluslararası ödüllere layık görülmüştür.
 

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür