Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Türkçe Alan Adı Çevirici

Türkçe alan adı (Unicode)
IDN Karsılıgı (Punicode)

• Türkçe karakter içeren bir alan adı kayıt etmek istediğinizde aslında bu alan adının ASCII karakterlerinden oluşan karşılığı kayıt edilmiş olmalıdır. DNS sunucularında da Türkçe karakterli alan adı ile ilgili yapmanız gereken işlemlerde kayıt ettirmiş olduğunuz alan adının ASCII karşılığını kullanmanız gerekmektedir.

• Bu IDN çeviricisi UTF-8 formatını kullanmakta olup, bütün diller için düzgün olarak çalışmaktadır, yine de sonuçların doğru olup olmadığının kontrolü tamamiyle size ait olup bu konuda sorumluluk kabül edilmemektedir.

• Aşağıdaki bölümleri kullanarak her iki türlü de sorgulama yapıp sonuçların doğruluğunu karşılaştırabilirsiniz.


Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.