Mynet Adklik Reklamları, Web Tasarım, Web Yazılım, Web Design, Web Programlama - Google Adwords | Google Reklam | Google Pazarlama
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Mynet Adklik Reklamları

Mynet, Türkiye nin lider içerik portalıdır. Türk internet kullanıcılarının %70 ine ulaşabilmekte ve aylık tekil ziyaretçi sayısı 12 milyonu bulmaktadır. Böylece Türkiye'deki internet kullanıcılarına büyük oranda ulaşır. Otuzdan fazla servisi ile süreli güncel ve zengin bir içeriğe sahiptir. Türkiye'nin en büyük reklam pazar payına sahip bu portalda sizin de reklamınız gözükebilir. Hem de çok uygun fiyatlarla!

Adklik nedir?
Adklik ürünü, Mynet web sitesinde yer alacak içerik hedefli, metin reklam formatıdır. Seçilen anahtar kelimelerinizle alakalı metinlerin bulunduğu Mynet sayfalarında (istenirse mynet içerik ortaklarının sayfalarında) reklamınız gösterilir. Gösterilen reklamlar eğer tıklama alırsa, bu tıklama için mevcut "Tıklama Başı Maliyet" kadar ücret ödersiniz. Böylece reklam bütçenizi etkin bir şekilde kullanmış olursunuz.
 

 
 
Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?
SEO Uyumlu Web Design
Site İçi Optimizasyonu
Site Dışı Optimizasyonu
Google Adwords Reklamları
Mynet Adklik Reklamları
Google Maps Hizmetleri
Google Adwords Hesap Yönetimi