Prensiplerimiz, Web Tasarım, Web Yazılım, Web Design, Web Programlama - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre
Prensiplerimiz
Prensiplerimiz Dijital tanıtım sektörü, yapımcı sayısının çok, ama kalitesinin düşük olduğu bir sektördür. Amatör ya da yarı profesyonel kişi ve kuruluşlar kolayca sektöre giriş yapmakta, ardından rekabet alanını iş kalitesi yerine fiyat temelli olarak seçmektedir. Bu tür girişimler kısa süre içerisinde başarısızlıkla neticelenmekte, buna bağlı olarak sektöre giriş çıkış yapan her kişi ya da kuruluş, ardında aldığı iş sayısı kadar web mağduru bırakmaktadır. Müşterilerimizin yaklaşık %85'i daha önce başka bir firma ile çalışmış ve artık o firmadan hizmet alamayan veya almak istemeyen firmalardır. 
Dijital tanıtım ve web tabanlı yazılım sektöründe önde gelen şirketlerden olan Marjin.Net'in üstünlükleri ve farklılıkları şöyledir:
Deneyim ve süreklilik
Asla şablon veya klişe tasarımlara yer vermeden, her işte özgün tasarım
Sadece görsel anlamda değil, işin bütünü için gerekli tüm alanlarda yetkinli
Internet Pazarlama, Yeni Teknolojiler, Kullanıcı Davranışları, Arama Motorları vb.
Uzmanlık esasına göre oluşturulmuş şirket yapısı ; Örneğin dinamik bir web sitesi işinde tasarım için web tasarımcı, animasyonlar için multimedya uzmanı, program kodları için programcı, içerik için web yazarı görev almaktadır. Bu sayede her çalışanımız sadece kendi alanına yoğunlaşarak kendisini sürekli geliştirme imkanı bulmaktatır.
Teknik Yeterlilik ; Şirketimizde web sitesi yapımında hazır programlar kullanılmamakta doğrudan HTML ve JavaScript kodları yazılmaktadır. Programcılarımız .net serisi yazılımlarımızın geliştirilmesinde de görev alan karmaşık işlerde yetkin kişilerdir. Multimedya bölümümüzde sadece Flash animasyonlar değil Post Production işleri yapabilen yetkin personelimiz bulunmaktadır.
Yüksek İş Kalitesi ; Şirketimizin ana prensibi, her yaptığımız işin altına logomuzu gururla koyarak, o işi yeni işlerimize referans olarak kullanabilmektir.
Entegre Çözüm ; Şirketimizi, dijital tanıtım ve web tabanlı yazılım alanlarında tüm ihtiyaçlar için A'dan Z'ye profesyonel çözümler sunmaktadır. Bu sayede, müşterilerimiz ihtiyaçlarını karşılamak için farklı firmalarla çalışmak durumunda değildir. İşlerini ve yapılarını öğrenmiş bir firma ile muhatap olarak daha tatminkar işler elde etmektedirler.
Yalnızca en iyi bildiğini yapan şirket yapısı
Marjin.Net, bilgisayar donanım, ağ işleri vb. gibi bilişim sektörünün yakın alanlarına dahi girmemekte sadece web, yazılım ve multimedya alanlarında faaliyet gösterek, tüm enerjisini bu alanlara yoğunlaştırmaktadır.
AR-GE faaliyetleri ; Şirketimiz, yalnızca kendi geliştirdiği yazılımları satmakta ve bu ürünlerin geliştirilmesi için yatırım yapmaktadır.
Proje Geliştirme ; Her çalışmamızda müşterilemize vizyon sunarak daha iyi netice almaları ve farklı olabilmeleri için onlara öneriler sunmakta, önümüze konulan işin başarısına katkı sağlamaktayız.
Sektör ve ilgilenenlerle ücretsiz bilgi paylaşımı ; Sizi de karşılıklı olarak kazanç elde ettiğimiz müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacağız.
 
 

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür