Site Dışı Optimizasyon, Web Tasarım, Web Yazılım, Web Design, Web Programlama - Google Adwords | Google Reklam | Google Pazarlama
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Site Dışı Optimizasyon

Web sitenizin doğal arama sonuçlarında yükselmesinin önemli bir bileşeni de link popülaritesidir. Bir çok web sitesi içerik olarak yeterli ve okunabilir içeriğe sahip olsa da üst sıralarda yer almaz. Bu durum bilhassa rekabetçi anahtar kelimeler için çoğunlukla böyledir.
Marjin.Net ekibi, profesyonel bakış açısı ve tecrübesi ile hedeflerinize ulaşabilmeniz için doğru projelendirmeyi yapar ve buna uygun link building teklifi hazırlar. Link Building çalışması aşağıdaki adımları içermektedir.

1. Kalıcı Link Oluşturma
      1. Dmoz Kayıt Başvurusu
      2. Yerli dizinlere kayıtlar ( 50'den fazla )
      3. Blog Linkler ( 100'den fazla )
      4. Social Bookmarking ( Yakında )

2. Süreli Link Oluşturma
      1. Tanıtım Makaleleri ( Article Submisson ) Girişi ( 100'den fazla )

Bu çalışmalarla sitenizin link popülaritesi artmakta, hedeflenen anahtar kelimelerinizin pozisyonu ( sıralaması ) yükselmektedir.
Link Building çalışması sağlanacak link adedine bağlı olarak projelendirilmektedir. Çalışma süresi yine sağlanacak link adedine bağlı olarak 1-6 ay arası sürmektedir.

 
 
Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?
SEO Uyumlu Web Design
Site İçi Optimizasyonu
Site Dışı Optimizasyonu
Google Adwords Reklamları
Mynet Adklik Reklamları
Google Maps Hizmetleri
Google Adwords Hesap Yönetimi