Tüketici Hakları, Web Tasarım, Web Yazılım, Web Design, Web Programlama - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Tüketici Hakları

Sipariş
Sipariş kabulü ve ödemenin onaylanmasından sonra Marjin.Net, sipariş detayında bulunan isteğe ilişkin kontrol panel, ftp, sql ve e-mail kullanıcı adları ve şifrelerini iletecek ve servis başlamış olacaktır. İlgili hesapların ve şifrelerin sorumluğu kullanıcının sorumluluğunda olup bu konulardan doğabilecek zarar ve ziyandan kullanıcı sorumlu olacaktır.
Beyan ve Uyarılar
Kullanıcı, aldığı servis dahilinde Marjin.Net tarafından aldığı uyarılara uyacağını taahhüt eder. Kullanıcı, almış olduğu bulundurma hizmetinde kendisine ücretsiz ve sınırsız olarak verilen servisleri ücretli ya da ücretsiz ve/veya sınırlı yada sınırsız olarak üçüncü kişilere dağıtamaz, satamaz.
Alan Adı
Marjin.Net, kullanıcı tarafından sipariş verilmiş domain name kayıt işlemlerini yürütecektir. Tescil edilen domain name'in sahibi kullanıcıdır. Kullanıcı kendi kullanıcı adı ve şifresi ile domain bilgilerini değiştirebilir, domain adını dilediği servis ile kullanabilir ve transfer edebilir.
Ödemeler
Marjin.Net önceden haber vermeksizin ücretler üzerinde ileriye dönük olarak degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kullanıcı bu degişiklikler konusunda şimdiden oluşabilecek değişiklikleri kabul, beyan ve taahhüt eder.
Ücret hesap tarihinden itibaren 5 gün içinde ödenmelidir. Marjin.Net, kullanıcı ödeme işlemini tamamlayıncaya kadar ilgili servisi kapatma, açma hakkını saklı tutar.
Ödeme konusunda problem yaşanmasından dolayı Marjin.Net, kullanıcıya verilen servislerin tümünü, e-mail, web, ftp hesaplarının tamamını durdurma hakkını saklı tutar.
Bu durumun devam süresince kullanıcı adına email, web, ftp erişimleri yapılamaz ve email hesapları bloklanarak gelen emailler geri çevrilir.
Marjin.Net servis süresi içinde kullanıcıya tahsis ettiği elektronik posta adresine mesaj, bilgi, yazı, ödeme bildirimi gönderebilir. Kullanıcı söz konusu elektronik iletilerin alınmadığı yada kendisine ulaşmadığı iddiasında bulunamaz.
Kullanıcı, aldığı servislere karşılık başvuru tarihini takip eden 7 gün içinde ödeme gerçekleştirmediği takdirde temerrüde düşmüş sayılır ve hesabı askıya alınır.
İade ve İptal Koşulları
Marjin.Net, sebebi her ne olursa olsun, hizmet başlangıcından itibaren 7 gün içinde talep edilmesi halinde hosting hizmetinin ücretini müşteriye geri iade edeceğini garanti eder. Domain kayıt hizmeti iptal edilemediğinden dolayı bu hizmetin ücretinin iadesi mümkün değildir.
Marjin.Net, yukarıda bahsi geçen kuralların, kendilerine tanınan haklar dışında, kullanıcılar tarafından ihlal edilmesi halinde Marjin.Net ilgili hesabın dondurulması, kapatılması konusunda hak sahibidir.
Marjin.Net'ten hizmet alan tüm müşterilerimiz bu sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 
 

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür