Tüketici Hakları, Web Tasarım, Web Yazılım, Web Design, Web Programlama - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Tüketici Hakları

Sipariş
Sipariş kabulü ve ödemenin onaylanmasından sonra Marjin.Net, sipariş detayında bulunan isteğe ilişkin kontrol panel, ftp, sql ve e-mail kullanıcı adları ve şifrelerini iletecek ve servis başlamış olacaktır. İlgili hesapların ve şifrelerin sorumluğu kullanıcının sorumluluğunda olup bu konulardan doğabilecek zarar ve ziyandan kullanıcı sorumlu olacaktır.
Beyan ve Uyarılar
Kullanıcı, aldığı servis dahilinde Marjin.Net tarafından aldığı uyarılara uyacağını taahhüt eder. Kullanıcı, almış olduğu bulundurma hizmetinde kendisine ücretsiz ve sınırsız olarak verilen servisleri ücretli ya da ücretsiz ve/veya sınırlı yada sınırsız olarak üçüncü kişilere dağıtamaz, satamaz.
Alan Adı
Marjin.Net, kullanıcı tarafından sipariş verilmiş domain name kayıt işlemlerini yürütecektir. Tescil edilen domain name'in sahibi kullanıcıdır. Kullanıcı kendi kullanıcı adı ve şifresi ile domain bilgilerini değiştirebilir, domain adını dilediği servis ile kullanabilir ve transfer edebilir.
Ödemeler
Marjin.Net önceden haber vermeksizin ücretler üzerinde ileriye dönük olarak degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kullanıcı bu degişiklikler konusunda şimdiden oluşabilecek değişiklikleri kabul, beyan ve taahhüt eder.
Ücret hesap tarihinden itibaren 5 gün içinde ödenmelidir. Marjin.Net, kullanıcı ödeme işlemini tamamlayıncaya kadar ilgili servisi kapatma, açma hakkını saklı tutar.
Ödeme konusunda problem yaşanmasından dolayı Marjin.Net, kullanıcıya verilen servislerin tümünü, e-mail, web, ftp hesaplarının tamamını durdurma hakkını saklı tutar.
Bu durumun devam süresince kullanıcı adına email, web, ftp erişimleri yapılamaz ve email hesapları bloklanarak gelen emailler geri çevrilir.
Marjin.Net servis süresi içinde kullanıcıya tahsis ettiği elektronik posta adresine mesaj, bilgi, yazı, ödeme bildirimi gönderebilir. Kullanıcı söz konusu elektronik iletilerin alınmadığı yada kendisine ulaşmadığı iddiasında bulunamaz.
Kullanıcı, aldığı servislere karşılık başvuru tarihini takip eden 7 gün içinde ödeme gerçekleştirmediği takdirde temerrüde düşmüş sayılır ve hesabı askıya alınır.
İade ve İptal Koşulları
Marjin.Net, sebebi her ne olursa olsun, hizmet başlangıcından itibaren 7 gün içinde talep edilmesi halinde hosting hizmetinin ücretini müşteriye geri iade edeceğini garanti eder. Domain kayıt hizmeti iptal edilemediğinden dolayı bu hizmetin ücretinin iadesi mümkün değildir.
Marjin.Net, yukarıda bahsi geçen kuralların, kendilerine tanınan haklar dışında, kullanıcılar tarafından ihlal edilmesi halinde Marjin.Net ilgili hesabın dondurulması, kapatılması konusunda hak sahibidir.
Marjin.Net'ten hizmet alan tüm müşterilerimiz bu sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 
 

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.