Ücretsiz Hizmetler - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre
Ücretsiz Hizmetler
Alan adınızı istediğiniz web adresine ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz.Ysterseniz çerçeve özelliği ile yönlendirdiğiniz adresi gizleyebilirsiniz.. Bu işlemi alan adı yönetim panelinizden online olarak yapabileceksiniz.!

E-mail adresinizi istediğiniz bir e-mail adresine ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. İsterseniz e-mailinize gelen maiilerin bir kopyası yönlendirdiğiniz mail adresine gider, isterseniz kopyası değil direk mailin kendisi yönlendirilen mail adresine gider.
Bu işlemi alan adı yönetim panelinizden online olarak yapabileceksiniz.!

Alan adınızı şimdilik kullanmak istemiyorsunuz, fakat giriş yapanlaryn size ulaşabileceği bir sayfanın açılmasını istiyorsunuz. İçeriğini kendinizin belirleyeceği size özel park sayfası hizmeti. Bu işlemi alan adı yönetim panelinizden online olarak yapabileceksiniz.!

Alan adınızın DNS kayıtlarını yönetmek istiyorsunuz. Bunun için birweb hosting hesabyna ihtiyacınız yok! Host(A), Mail(MX) ve CNAME kayıtlarını istediğiniz gibi oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.
Bu işlemi alan adı yönetim panelinizden online olarak yapabileceksiniz.!

Bazı servis sağlayıcyların sunduğu, alan adınızın güvenliği için düşünülmüş bu özelliği istediğiniz zaman aktifleştirebilir yada kaldırabilirsiniz.
Bu işlemi alan adı yönetim panelinizden online olarak yapabileceksiniz.!

Sitenizi yayınladınız. Fakat siteye günlük kaç ziyaretçi girmiş? Arama motorlarından hangi kelimeler yazarak size ulaşmış? Sitenize kimler link vermiş ? Sitenize hangi ülkelerden ulaşılmış? Bütün bu soruların cevabı sizin için düşünüldü ve marjin.net hosting paketleri kapsamında size verilecek türkçe istatistik paneli kullanımıza sunuldu..
 

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.