Ücretsiz Hizmetler - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre
Ücretsiz Hizmetler
Alan adınızı istediğiniz web adresine ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz.Ysterseniz çerçeve özelliği ile yönlendirdiğiniz adresi gizleyebilirsiniz.. Bu işlemi alan adı yönetim panelinizden online olarak yapabileceksiniz.!

E-mail adresinizi istediğiniz bir e-mail adresine ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. İsterseniz e-mailinize gelen maiilerin bir kopyası yönlendirdiğiniz mail adresine gider, isterseniz kopyası değil direk mailin kendisi yönlendirilen mail adresine gider.
Bu işlemi alan adı yönetim panelinizden online olarak yapabileceksiniz.!

Alan adınızı şimdilik kullanmak istemiyorsunuz, fakat giriş yapanlaryn size ulaşabileceği bir sayfanın açılmasını istiyorsunuz. İçeriğini kendinizin belirleyeceği size özel park sayfası hizmeti. Bu işlemi alan adı yönetim panelinizden online olarak yapabileceksiniz.!

Alan adınızın DNS kayıtlarını yönetmek istiyorsunuz. Bunun için birweb hosting hesabyna ihtiyacınız yok! Host(A), Mail(MX) ve CNAME kayıtlarını istediğiniz gibi oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.
Bu işlemi alan adı yönetim panelinizden online olarak yapabileceksiniz.!

Bazı servis sağlayıcyların sunduğu, alan adınızın güvenliği için düşünülmüş bu özelliği istediğiniz zaman aktifleştirebilir yada kaldırabilirsiniz.
Bu işlemi alan adı yönetim panelinizden online olarak yapabileceksiniz.!

Sitenizi yayınladınız. Fakat siteye günlük kaç ziyaretçi girmiş? Arama motorlarından hangi kelimeler yazarak size ulaşmış? Sitenize kimler link vermiş ? Sitenize hangi ülkelerden ulaşılmış? Bütün bu soruların cevabı sizin için düşünüldü ve marjin.net hosting paketleri kapsamında size verilecek türkçe istatistik paneli kullanımıza sunuldu..
 

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür