Web Danışmanlığı - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Web Danışmanlığı

1. Rakiplerin analizi ve strateji araştırma
Rakipleriniz internet ortamında neler yapıyor, müşterilerinize ne gibi can alıcı teklifler sunuyorlar? Siteleri dışında ne gibi ortamlarda boy gösteriyorlar?

2. Web sitenizden somut ticaeri getiri sağlanması
Web sitenizi sonuca dönük olarak kullanabiliyor, ticari bir değer yaratabiliyor musunuz? Ziyaretçiler başı boş şekilde dolaşıp gidiyorlar mı, yoksa dönüşüm oranını (conversion rate) arttırmak için sonuca dönük olarak bir yönlendirme yapıyor, sonuca giden her adımı istatistik sistemlerinizden takip ediyor musunuz? Müşterilerin giderek daha fazla yöneldikleri internet kanalından siz de somut ticari fayda sağlamaya başlayın.

3. Arama Motoru Optimizasyonu ile yüksek performans
Arama motorlarında başarı sağlamak bir mucize değildir. Uyu analizi, uygun kelimelerin seçimi, site üzerinde uygulama, link geliştirme ile web pazarlama çalışmalarının temelini oluşturan bu konuda başarınızı sağlıyoruz.

4. Sitenizin trafiğini aktif şekilde artırmak
Web üzerinde trafiğin bulunduğu diğer alanlarda faaliyetler gerçekleştirerek ve link geliştirmeye katkı sağlayarak, sitenize gelen trafiği arttırıyoruz.

5. Kullanıcıları yönetme ve sizin belirlediğiniz doğrultuda hareket etme
Web'de yeni dönemde kullanıcıların egemen olduğu ortamı yönetmek gittikçe daha fazla önem kazanmaktadır.

6. Etkili reklam seçeneklerinin araştırması ve uygulanması
Adwords başta olmak üzere internette reklam seçenekleri değerlendirilecek ve uygulanacaktır.

 
 

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.

Google ve İnternet İnternet denince akla ilk gelen şeylerden biri artık GOOGLE olmaya başladı.

Para kazanmak Türkiye’de genelde anlık zaman modeli şeklinde yapıldığı için uzun vadede para kazanma fikirleri çok ender görülüyor.

1: Web sitesinden beklentiniz nedir? 2: Tasarım süreci 3: Uygulama 4: Kalite testleri 5: Genel optimizasyon 6: İzleme 7: Destek 8: SEO çalışması

Evet ücretsiz alan adları vardır. Bunlar genelde yönlendirme alan adları veya reklam barındıran adlardır

ir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir.

Website tasarımında kaliteyi öne çıkarmak için görselliğe verilen önem artmış durumda.

Web sitenizin çok daha büyük kitleler tarafından duyulması ve ziyaret edilmesi için en önemli reklam metotlarından biri de Banner reklamcılığıdır.

Arama motorları da aynı şekilde düşünür, çünkü onları yapan da biziz. Bu maddelerin bir web sitesine uyarlanmış halini Web 2.0 içerik yönetim sistemi çözümümüzde bulabilirsiniz.

E-ticarette web site yönetiminde “web site analiz faktörleri” olarak da adlandırılan bir çok konu ve kavram, internet üzerinde isletmenin varlıgını devam ettirmesinde hayati rol oynamaktadır. Bu temel faktörleri asagıdaki gibi sıralamak mümkündür