Web Yapım Süreci - Web Tasarım | Web Tasarımı | Kocaeli Web Tasarım
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Web Yapım Süreci

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyor olabilirsiniz, ya da zamanında Intenet'te yer almak için yaptırdığınız web sitenizin işe yaramadığını fark etmiş olabilirsiniz, ya da henüz erken diye düşünüyor olabilirsiniz. Karar vermenizi kolaylaştırmak için dilerseniz beraberce düşünelim.

Bir satıcı ya da tanıtım görevlisi bir ayda ortalama 30 yeni ziyaret, ve bir o kadar da mevcut müşterilere ziyaret yapar. Bir web sitesi ise ayda milyonlarca, hatta bazıları günde milyonlarca ziyaretçi alabilir. Daha mütevazi ve Türkiye gerçeklerine uygun düşünürsek, portal tarzında olmayan, teknik bir konudaki web sitesi ayda bir kaç bin ziyaretçiye ulaşır. 

Web sitesinin hazırlanışına bağlı olarak ziyaretçi başına 10-15 web sayfası gösterir, tabi eğer geniş bir içeriğe sahip ise. Yani ayda yaklaşık 20 bin web sayfasını birilerine gösterebilirsiniz. Bunun size maliyeti ise, ayda toplam 60 görüşme yapan elemanın ücretinden daha azdır. Üstelik büyük ölçüde değişken de değildir. Randımanı ikiye katladığınızda maliyetiniz neredeyse değişmez. 

Ya da bir başka değerlendirme yapalım. Şirketinizin çalışan başına kazancı ne kadardır? Sektöre göre değişir, ama çalışan başına 100-200bin USD civarında bir değer iyi sayılır. Başarılı Internet işlerinde bu değer 500 bin USD'nin üzerindedir.

Yeni müşterilere ulaşmak için orta halli bir mağaza kaça açılır? 10-100 bin USD. Yeni müşterilere ulaşmak için bir web sitesine ne kadar ilave yatırım yapılır? Aynı dilde ise 0 (sıfır), değilse 300-400 USD. Yani yeni müşteriler edinmek için bir mağaza açmanının bedeli ile mukayese bile edilemeyecek kadar küçük bir yatırımdır.

Tamamen bilgisayar ile yapılan bir işlemi, bir şube ya da mağazadan yaptırmanın maliyeti ile Internet üzerinden yaptırmanın maliyeti arasındaki fark ne kadardır? Internet'te %70 daha ucuzdur.

Zamanınızın ne kadarını rutin işlere harcıyorsunuz? Araştırmalara göre ortalama %60-80'ini. Web sitenizde gerçekleşen işler için zamanınızın ne kadarını harcamanız gerekir? %20 (denetleme ve geliştirme için)

Kısacası, eğer iyi işleyen bir web sitesi ile onu ikame edecek fiziksel bir iş alanını kıyasladığınızda, her durumda web sitesine yatırım yapmak, fiziksel alanlara yatırım yapmaktan çok çok daha ucuzdur.
 

 

Marjin.net sunucuları artık PHP 7 destekliyor. PHP 7 ile yazılmış sitelerinizi Marjin.net'te kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Mobil uyumlu websitenizi gören müşteriniz veya potansiyel müşteriniz websitenizi tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye edecektir. Onlara aradıklarını sunun, kolayca ulaşmalarına olanak sağlayın.

Firmanızı bir adım ileri taşımak istiyorsanız, web sitenizi Marjin.net ile tanıştırın..

Rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız, artık internette ben de varım demek istiyorsanız Marjin.net doğru adresiniz..

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız; Kocaeli Web Tasarım çözümlerinizde faaliyet gösteren firmamız her zaman yanınızda.

Web siteniz için deneyimlerine güvenebileceğiniz bir ortak seçin!

Kurumsal kimlik; bir işletmenin veya kuruluşun görünen yüzüne verilen isimdir.

Peki bir web sitesi nasıl özgün olur? Binlerce web sitesinin olduğu internet ortamında sizin farkınız ne olacak?

Web sitenizin pazarlama canavarı olmasını istiyorsanız bir çok kriteri gözden geçirmelisiniz.

Yetenekli ekibimiz, Kocaeli'de web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için sizleri bekliyor.. Marjin.NET Kocaeli'de web tasarım konusunda iddaalı.