Mynet Adklik Reklamları, Web Tasarım, Web Yazılım, Web Design, Web Programlama - Google Adwords | Google Reklam | Google Pazarlama
Türkiye'nin en yaratıcı fikirleri burada..

Çağımızın zorlu , rekabetçi ortamında firmanızın ürünlerinizin Türkiye veya dünya'da tanınıp bilinmesini istiyorsanız sizinde bir web siteye ihtiyacınız var demekdir.

Sizlere daha keyifli web siteleri yaşatmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

marjin.net
E-Posta
Şifre

Mynet Adklik Reklamları

Google Maps HizmetleriGoogle Maps kendi API'si aracılığıyla javascript dili ile geliştirilen ve coğrafi koordinatlar ile harita ve uydu görüntüleri üzerinde noktasal, çizgisel ve alansal konumlandırmalar yapabilen herkesin kullanımına açık bedava bir harita servis yazılımı ve teknolojisidir. google mapsGoogle'ın bu hizmeti ile dünya üzerinde istediğiniz bir bölgeye ait detaylı uydu görüntülerini, cadde sokak detaylarını ve önemli ilgi noktalarını herhangi bir ücret ödemeden görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinden görüntüleme haricinde sizin için kendi noktalarınızı da ekleyebilir, nokta detay bilgilerini Google Maps üzerinde size özgün bir şekilde gösterebiliriz. Bu uygulamayı sizin web sitenize ekleyebilir, konumsal zenginliğin avantajlarını internet ortamına açabiliriz.

Google Maps uygulaması ile
• Verilerinizi il ilçe bazında sınıflandırabilir ve arama imkanı sağlayabiliriz,
• Harita üzerinde fare tekerleği ile, fare çift tıklaması ile, harita bölümünün sol üst köşesindeki yakınlaştırma çubuğu ile ve bu bölümün altında bulunan pencere yakınlaştırma aracı ile yaklaşabilir ve detayları görebilirsiniz.
• İsterseniz üst bölümde bulunan uydu veya karma görüntü arasında geçiş yapabilirsiniz.
• Hazırladığımız, kullanımı oldukça kolay olan bir panel aracılığı ile sürükle bırak yöntemi ile kendi noktalarınızın sözel bilgilerinin dışında konumsal özelliklerini değiştirebilir veya yeni noktalar ekleyebilirsiniz.

Google Maps'in örnek kullanım alanları;
• Toplu taşıma ve ulaşım çeşitliliği,
• Emlak uygulamaları
• Şehir rehberleri, turizm ve tanıtım uygulamaları,
• Çoklu şubeler için ulaşım, konum ve detay bilgisi sorgulamaları,
• Etkinlikler ve çevresel olanakları

Google Maps tabanlı şube-lokasyon uygulaması Google Maps şube lokasyon uygulaması ile, birden fazla bayi veya şubesi olan firmaların ilgili yerleri harita üzerinde işaretlemesi ve bunları web tabanlı olarak basit bir arayüzde sunması mümkündür.
Şube lokasyon uygulamamız ile,
• İlçe bazında gelen datalar, bulunan noktaların konumlarına göre tam olarak yakınlaştırılarak harita üzerine getirilir.
• Harita üzerinde fare tekerleği ile, fare çift tıklaması ile, harita bölümünün sol üst köşesindeki yakınlaştırma çubuğu ile ve bu bölümün altında bulunan pencere yakınlaştırma aracı ile yaklaşabilir ve detayları görüntülenebilir.
• İsterseniz üst bölümde harita, uydu veya karma görüntü arasında geçiş yapılabilir.
• Harita üzerine gelen şubeler aynı zamanda sol bölümdeki listede de metinsel olarak gösterilir. Listeden "Haritada Göster" butonuna basarak veya harita üzerindeki ikona tıklayarak nokta ile ilgili detay bilgilere ulaşılabilir.
• Uygulama için şube veritabanında sadece enlem ve boylam olarak 2 kolon açmak yeterli olacaktır. İstanbul dışındaki şubelerin konumlarını oluşturulacak olan yönetim panelinden şube yetkilisinin sürükle bırak yöntemi ile tam olarak belirlemesi sağlanacaktır. Bunun için şifreli ekran arkasında yapılacak olan yazılımda harita şubenin ait olduğu il ve ilçeye otomatik olarak yakınlaşarak nokta işaretleme imkanı sağlanacaktır.
Bu yazılım sayesinde firma, yeni şubelerini veya adres değişikliklerini kendi bünyesinde yapabilecek durumda olacaktır.

Google Maps
Örnek Emlak Uygulaması Giriş Örnek Şube Uygulaması Giriş

Web tabanlı konumsal analiz sistemi; Analyst7
Analyst7, verilerin görsel bir biçimde coğrafi olarak sunulmasına olanak sağlayan yazılımların bütünüdür. Sistem kullanıcılarına, noktasal ve sözel verilerini anlamlı ve bilgilendirici haritalar üzerinde sunar.
Günümüzde birçok firma harita uygulamalarını amaç olarak değil araç olarak kullanmak istemektedir. Bu nedenle yüksek altyapı ve harita maliyetlerine girmek istemediği için düşük maliyetli Google Maps uygulamalarını altlık olarak kullanmak bir çok firma için tercih edilmektedir.
Web tabanlı uygulamaların genel özelliği olan bilgi paylaşımının kolaylığını kurumunuza uygulayarak iş akışınızı hızlandırabilir ve bilgi zenginliğinizi arttırabilirsiniz. Analyst7 harita altyapısı olarak en güncel Google Maps haritalarını ve uydu görüntülerini kullanarak harita maliyetlerini düşürür.
Sistem, harita üzerindeki konumsal noktaları veritabanında ilişkili olan veriler ile eşleştirerek kendi öznitelik görünümünü değiştirebilir. Analyst7 tamamen web üzerinde çalışabilir ve internetin olduğu her yerden ulaşılabilir, istenirse şifreli koruma ekranı ile bölge müdürlüklerinin de kullanımı sağlanabilir.

Eş zamanlı olarak yaklaşılan noktanın çevresinde bulunan;
• Kamu kurumları,
• Ulaşım imkanları,
• Önemli ilgi noktaları,
• Rakipler gibi müşteri tarafından belirlenen bilgiler yönetim panelinden il ilçe bazında sürükle bırak mantığı ile işaretlenebilir.
Analyst7 ile müşteri sisteminde bulunan şubelere ait önemli verilerde birleştirilebilir. (Kredi oranları, satış durumları, müşteri sayıları, aylık ciroları..gibi). Bu sayede bölgesel veya il/ilçe bazında noktalara ait seçilen kriter değerlerine göre harita üzerinde renklendirme yapılarak, daha iyi bir karar destek mekanizması kurulabilir.
 
 
Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?
SEO Uyumlu Web Design
Site İçi Optimizasyonu
Site Dışı Optimizasyonu
Google Adwords Reklamları
Mynet Adklik Reklamları
Google Maps Hizmetleri
Google Adwords Hesap Yönetimi